„Savickas Classic“ galiūnų varžybos | Organizatorių nuotr.

„Savickas Classic“ galiūnų varžybos | Organizatorių nuotr.

 Sekmadienį Panevėžyje buvo surengtos tarptautinės galiūnų varžybos „STIHL Savickas Classic 2018“. Šį kartą varžybų šeimininkams iškovoti vietų ant podiumo nepavyko, o dominavo svečiai iš Latvijos.

Nugalėtoju tapo latvis Oskaras Martužanas su 39,5 tšk., o antras buvo 37 tšk. pelnęs jo tautietis Didzis Zarinis. Trečias buvo suomis Jarno Kirsela (31 tšk.), o jo tautietis Mika Torro (18) tenkinosi 7-a vieta.

Tarp lietuvių geriausiai pasirodė Dainius Repšys, surinkęs 27 tšk. Neseniai pasaulio jaunimo čempionatą laimėjęs Martynas Brusokas pelnė 26 tšk. ir buvo 5-as, o vos 0,5 tšk. atsilikęs Audrius Jokūbaitis liko 6-as. Ketvirtasis Lietuvos atstovas Karolis Aleksandravičius jau varžybų pradžioje patyrė traumą ir buvo priverstas pasitraukti anksčiau laiko.

Sportininkai Panevėžyje varžėsi bokalų laikyme, burbulų atkėlime, rąsto kėlime, traktoriaus tempime, nąščių nešimo ir padangų vertimo estafetėje bei akmenų sukėlime.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.