Dario Šaričius | Scanpix nuotr.

Dario Šaričius | Scanpix nuotr.

Artėjančiame pasaulio čempionato atrankos turnyro lange Europos rinktinėms atstovaus 18 krepšininkų iš NBA.

Savo nacionalinėms komandoms dabar nepadės tokios žvaigždės kaip Giannis Antetokounmpo, Nikola Jokičius, Jonas Valančiūnas ir kiti.

Tiesa, dabar europiečių iš NBA bus daugiau nei praėjusiame lange birželio – liepos mėnesiais. Tada tokiu krepšininkų buvo 17.

Daugiausiai NBA atstovų turės būsima Lietuvos varžovė Kroatija – Dario Šaričių („76ers“), Bojanas Bogdanovičius („Pacers“), Ante Žižičius („Cavaliers“), Ivica Žubačas („Lakers“).

Tris atstovus turės Turkija – Cedi Osmaną („Cavaliers“), Ersaną Ilyasovą („Bucks“) ir Furkaną Korkmazą („76ers“).

Po du atstovus turės Ukraina, Serbija, Bosnija ir Hercegovinos rinktinė bei Vokietija.

Pastarosios garbę gins Dennisas Schroderis („Thunder“) ir Maxi Kleberis („Mavericks“). Bosniams atstovaus Džananas Musa („Nets“) ir Jusufas Nurkičius („Trail Blazers“). Serbijos rinktinės marškinėlius vilkės Bogdanas Bogdanovičus ir Nemanja Bjelica (abu („Kings)“. Tuo tarpu Ukrainai atstovaus Alexas Lenas („Suns“) ir Svi Mykhailiukas („Lakers“).

Po vieną NBA žaidėją savo komandoje turės Prancūzija (Nicolas Batumas, „Hornets“), Graikija (Tyleris Dorsey, „Hawks“) ir Čekija (Tomas Satoransky, „Wizards“). 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-22 „Dzūkija“ 18:30 „Lietkabelis“
01-23 „Neptūnas“ 17:00 „Cbet“
01-23 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Juventus“

2020/21 m. Eurolyga

01-22 „Žalgiris“ 20:00 „Olympiacos“
01-22 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Barcelona“
01-22 CSKA 21:00 „Fenerbahče“
01-22 „Baskonia“ 22:00 ALBA
01-26 „Anadolu Efes“ 19:30 „Crvena Zvezda“
01-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Maccabi“
01-26 „Chimki“ 21:00 „Bayern“
01-26 „AX Armani“ 21:45 „Olympiacos“
01-26 „Barcelona“ 22:00 „Zenit“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 01-23 Aston Villa 22 : 00 Newcastle United
Ant 01-26 Crystal Palace 20 : 00 West Ham United
Ant 01-26 Newcastle United 20 : 00 Leeds United
Ant 01-26 West Bromwich … 22 : 15 Manchester City
Ant 01-26 Southampton 22 : 15 Arsenal