Garethas Southgate'as | Scanpix nuotr.

Garethas Southgate'as | Scanpix nuotr.

Garethas Southgate’as nuvedė Anglijos rinktinę iki ketvirtos vietos pasaulio čempionate Rusijoje, tačiau nenori įsipareigoti jai ilgiau nei numatyta dabartiniame kontrakte.

Po pasaulio čempionato Anglijos spaudoje pasklido pranešimai, kad Anglijos futbolo asociacija ketina pasiūlyti G.Southgate’ui ilgesnį ir pelningesnį kontraktą. Dabartinė jo sutartis galioja dar dvejus metus – iki 2020 metų Europos čempionato. Tačiau pats strategas kol kas nenori įsipareigoti ilgesniam laikotarpiui.

Tuo tarpu Anglijos futbolo asociacija norėtų, jog G.Southgate’as rinktinei vadovautų ne tik Europos, bet ir pasaulio čempionate, kuris vyks 2022 metais Katare.

„Pirmiausia ir svarbiausia – esu visiškai susikoncentravęs į savo darbą. Turiu kontraktą, jis galioja dar dvejus metus, o tai reiškia, kad būsiu Europos čempionato metu. Tai bus nuostabi patirtis, kadangi rungtynės vyks ir „Wembley“ stadione.

Žinau, ko reikia šiam darbui, neturiu jokių problemų dėl to. Noriu būti tokiose rungtynėse, kurios kažką reiškia. Suprantu, kad čia patyriau tiek spaudimo, kiek nepatirčiau nė viename klube ar kitoje rinktinėje, tai ypač jautėsi pasaulio čempionato metu. Tačiau man tai tinka, o kaip viskas bus ateityje, tai dar nėra nuspręsta.

Turiu galiojantį kontraktą, man patinka mano darbas ir aš juo mėgaujuosi, tai tiek. Nemanau, kad dabar reikėtų viešai aptarinėti ateities planus. Manau, kad dabar reikia tiesiog susitelkti į savo darbą, o jeigu kažkas pasikeis, tuomet visus informuosiu“, - teigė G.Southgate’as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.