Dainius Adomaitis | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

Dainius Adomaitis | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

Lietuvos krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis po pralaimėtų 80:97 rungtynių su latviais vykusioje spaudos konferencijoje atskleidė, jog žaidėjus labiausiai iš pusiausvyros „išmušė“ agresyvus kaimynų žaidimas, tačiau pripažino, kad komanda turi keletą dienų tam, kad ištaisytų klaidas ir pasiruoštų svarbiausioms kovoms. 

„Atrodė, kad kartais susitinka skirtingoje pasiruošimo stadijoje žaidžiančios komandos. Iš dalies tai yra teisybė. Matėsi, jog latviai yra greitesni kiekvienoje situacijoje, tiek gynyboje, tiek puolime, o mes visur vėlavome. Gynyboje padarėme daug taktinių klaidų, kur turėjome stovėti, ten nebuvome. Turime dar tris treniruotes, kurių metu turime eliminuoti klaidas iš žaidimo. Turime išanalizuoti žaidimą, kad pataisytume kai kuriuos dalykus ir žiūrėsime toliau.

Gynyboje kartais latviai sužaisdavo agresyviau ir tai mus „išmušdavo“ iš derinių. Buvo keletas situacijų, kai turėjome persvarą, bet nesugebėjome jų išnaudoti. Prieš rungtynes kalbėjome, kad latviai meta daugiau tritaškių nei dvitaškių ir mūsų gynyba ties perimetru buvo svarbiausias dalykas, bet to nepadarėme.

Kai yra rinktinė, nekalbėkime apie nenusiteikimą. Negali būti net tokio žodžio. Manau, kad buvo energijos stoka. Buvo keletas situacijų pirmame ketvirtyje, kai mažesnis žaidėjas turi padėti gynyboje, jis savo darbą padaro, bet kiti atsistoję žiūri, kaip tas mažas kovoja su dideliu“,- svarbiausias priežastis įvardijo strategas.

D.Adomaitis džiaugėsi, jog rinktinė artimiausiose treniruotėse galės ruoštis pilna sudėtimi ir pripažino, kad kiekvienas rinktinių langas yra didelis iššūkis.  

„Pozityvas šiandien yra tai, jog po rungtynių turėsime dvylika žaidėjų, galėsime pradėti rengtis rungtynėms turėdami geresnę rotaciją treniruotėje ir svarbiausia, jog niekas negavo traumų.

Kiekvienas langas yra nauja istorija, komanda, tai užtrunka laiko. Kiekviena treniruotė yra labai brangi, kad galėtume susižaisti. Vakar matėme, kad mums labiausiai trūksta gero ir greito sprendimo priėmimo žaidžiant puolime, o gynyboje susikalbėjimo. Tikimės tai pagerinti ir išgryninti tas situacijas, kuriose norime atakuoti priešininkus, turime tai daryti geriau nei šiandien.

Šiandien bandėme žaisti su skirtingais penketais, išbandėme skirtingas situacijas, kaip norime atakuoti, tačiau turime pagerinti kokybę. Tie žaidėjai, kurie rungtyniavo pabaigoje, kaip Edgaras Želionis penktoje pozicijoje, leidžia išplėsti mūsų žaidimą, tuo metu gynyba buvo dinamiškesnė“,- teigė D.Adomaitis.

Lietuvos rinktinės spaudos konferencija po nesėkmingų rungtynių su Latvija.

Posted by Sportas.lt on Sunday, September 9, 2018

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

S
2018-09-10 10:59:34
Ir greitesninir geresni visa galva
Atsakyti
Arturas
2018-09-10 06:44:49
Tai palik posta ir bus tikrai geriau
Atsakyti
Zalūpa
2018-09-10 01:29:41
prastas treneris
Atsakyti
asd
2018-09-09 23:10:19
Po pralaimejimo kroatams sakys gaila kad motiejunas nesutiko lost uz rinktine pamatysit:DDDDD
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-07 Everton 14 : 30 Chelsea
Šeš 12-07 Watford 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 12-07 Tottenham Hotspur 17 : 00 Burnley
Šeš 12-07 AFC Bournemouth 17 : 00 Liverpool
Šeš 12-07 Manchester City 19 : 30 Manchester United
Sek 12-08 Norwich City 16 : 00 Sheffield United
Sek 12-08 Aston Villa 16 : 00 Leicester City
Sek 12-08 Newcastle United 16 : 00 Southampton
Sek 12-08 Brighton & Hov… 18 : 30 Wolverhampton …