Nicco Montano | Organizatorių nuotr.

Nicco Montano | Organizatorių nuotr.

 Jau šį šeštadienį Dalaso „American Airlines Center“ arenoje (JAV) įvyks mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 228“. Buvo tikimasi, kad jame įvyks dvi kovos dėl pasaulio čempiono diržų, bet vieną iš jų teko atšaukti. Pirmoji istorijoje UFC moterų svorio kategorijos iki 57 kg pasaulio čempionė amerikietė Nicco Montano prieš svėrimus buvo išgabenta į ligoninę. Ji buvo priversta pasitraukti iš „UFC 228“ turnyro, tad negalėjo pirmą kartą ginti savo diržo prieš kirgizę Valentiną Ševčenko.

Skelbiama, kad N.Montano penktadienį ryte apžiūrėję medikai nustatė jai inkstų problemas. Amerikietei teko nustoti mesti svorį, o ligoninėje jai suteikta pagalba. Ten ji turėtų praleisti keletą dienų.

UFC prezidentas Dana White‘as nuolaidų daryti N.Montano nesiruošia. Kol amerikietė guli ligoninėje, D.White‘as paskelbė, kad amerikietė nebėra UFC čempionė.

„Šis diržas tampa laisvas. Žinoma, V.Ševčenko labai trokšta kovos dėl diržo ir dabar mes ieškome jai naujos varžovės“, - pareiškė D.White‘as.

V.Ševčenko prieš „UFC 228“ turnyrą numetė svorį iki reikiamos ribos, bet šią naktį į narvą nežengs. Tikimasi, kad kirgizei jau artimiausiu metu bus surasta kita varžovė ir ji galės kovoti dėl čempionės diržo dar iki metų pabaigos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.