Pasaulio šaudymo sporto čempionatas | Organizatorių nuotr.

Pasaulio šaudymo sporto čempionatas | Organizatorių nuotr.

 Pietų Korėjoje penktadienį tęsėsi 52-asis pasaulio šaudymo sporto čempionatas, kuriame bus išdalinti ir pirmieji kelialapiai į 2020 m. Tokijo vasaros olimpiadą.

Jaunimo grupės merginų 25 m pistoleto rungtį fantastiškai pradėjo Gabrielė Rankelytė. Tikslumo rungtyje ji surinko 292 taškus iš 300 galimų. Trečioji lietuvės serija buvo apskritai tobula – visus 10 šovinių jį paleido į centrą ir surinko 100 taškų.

Po pirmosios rungties G.Rankelytė yra pasaulio jaunimo čempionato lyderė. Antra rikiuojasi amerikietė Sarah Choe (290), o trečia – čekė Anna Dedova (288). Jaunesnioji Gabrielės sesuo Greta Rankelytė su 282 tšk. yra 27-a tarp 46 sportininkių.

Finalo dalyvės paaiškės šeštadienį po greitošaudos.

Toje pačioje rungtyje dalyvauja ir Jekaterina Ždanova, tik ji varžosi suaugusiųjų grupėje. Po tikslumo rungties ji su 281 tšk. yra 72-a, o pirmauja 294 tšk. pelniusi ukrainietė Olena Kostevyč.

Moterų 50 m šautuvo, šaudant iš trijų skirtingų padėčių, rungtyje Jūratė Česynaitė su 1143 tšk. buvo 33-ia antrojoje preliminariojo etapo grupėje ir nepateko į kitą etapą. Tuo tarpu Martyna Džapbarovaitė užėmė 47-ą vietą merginų 10 m orinio šautuvo rungtyje (617,2).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.