„Liverpool“
Pertrauka
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Real“
Stephanas El Shaarawy | AFP/Scanpix nuotr.

Stephanas El Shaarawy | AFP/Scanpix nuotr.

Šiame sezone „Milan“ klube sužibėjęs Stephanas El Shaarawy atskleidė, kad jis būtų laimingas jei visą savo karjerą praleistų žaisdamas „Milan“ klube.

20-metis italas, kuris su „Rossoneri“ turi sutartį iki 2018 metų vasaros, yra siejamas su išvykimu į tokius klubus kaip „Manchester City“, Dortmundo „Borussia“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“.

Tačiau neseniai „Milan“ generalinis direktorius Adriano Galliani buvo pareiškęs, kad S.El Shaarawy nėra parduodamas už jokią kainą. Pats puolėjas dabar patvirtino, kad jis nori likti Milane.

„Milane jaučiuosi labai gerai ir tikiuosi, kad čia žaisiu visą savo karjerą. Girdėjau ką apie mane pasakė Galliani ir tai mane labai pamalonino. Džiugu, kad klubas nenori parduoti manęs“, - kalbėjo S.El Shaarawy.

S.El Shaarawy aptarė ir tai, kad paskutiniu metu jo sportinė forma suprastėjo. Sezono pradžioje daug įvarčių mušdavęs puolėjas dabar sustojo ir tai nepatinka pačiam S.El Shaarawy.

„Po sekmadienio rungtynių su „Catania“ aš buvau nusivylęs savimi. Turėjau keletą gerų šansų, tačiau nesugebėjau jų išnaudoti. Akivaizdu, kad aš pasiilgau jausmo įmušant įvartį. Aš esu puolėjas ir aš visada noriu pasižymėti“, - užbaigė S.El Shaarawy.

Buvęs „Genoa“ futbolininkas šiame sezone per 33 „Serie A“ rungtynes įmušė 16 įvarčių. Tačiau paskutinį kartą italas įvartį įmušė vasario 24 dienos rungtynėse su „Inter“.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų