Venskus Dainius Lukšta

Venskus Dainius Lukšta

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besirengianti Kauno „Žalgiris-2“ ekipa sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes. Jaunieji žalgiriečiai nesunkiai susitvarkė su Kauno „Atleto-LSU“ pasipriešinimu ir laimėjo mačą 107:66.

Šiame susitikime nežaidė Rokas Jokubaitis, Matas Jogėla ir Lukas Uleckas, dalyvavę „Žalgirio“ pagrindinės ekipos treniruotėje, tačiau tai nesutrukdė Tomo Keršio auklėtiniams dominuoti nuo pat rungtynių pradžios.

Pirmojo kėlinio viduryje „Žalgirio“ dubleriai spurtavo 11:0, išsiveržė į priekį 18:10, o po dešimties minučių pirmavo 28:17.

Po krepšiu galingai žaidęs Erikas Venskus padėjo savo komandai įpusėjus antrajam kėliniui įgyti 20 taškų persvarą (45:24). Ilsėtis komandos ėjo žalgiriečiams pirmaujant 59:34.

Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir po didžiosios pertraukos. Taškus rinko Marius Valinskas ir Modestas Kancleris, po krepšiais dėl kamuolių sėkmingai grūmėsi Giedrius Bergaudas ir rungtynių pabaigoje „Žalgiris-2“ išaugino persvarą iki 40 taškų – 107:66.

„Žalgiris-2“: E.Venskus 27 (10/14 dvit., 2/2 trit., 5/5 baud., 5 atk. kam., 2 per. kam., 2 blk.), M.Valinskas 17 (3/6 trit., 4 rez. perd.), M.Kancleris 16 (8/10 dvit., 3 per. kam.), M.Arlauskas 13 (3 per. kam.), N.Kancleris 10 (7 atk. kam., 2 blk.), G.Bergaudas 8 (12 atk. kam., 2 blk.), L.Vaištaras 7 (2 per. kam.), A.Adomavičius 4 (2 per. kam.), K.Kriisa 3 (9 rez. perd.), M.Repšys 2 (5 atk. kam., 2 per. kam.), L.Stormarkas 0 (2 per. kam.).

„Atletas-LSU“: E.Kurlinkus 15, R.Mačiulis 13, R.Sebecka 12 (4 rez. perd.), E.Maksvytis 11 (6 rez. perd., 3 per. kam.). 


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-25 „Nevėžis-Optibet“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai