Usainas Boltas | Scanpix nuotr.

Usainas Boltas | Scanpix nuotr.

 Fantastišką karjerą lengvojoje atletikoje turėjęs jamaikietis Usainas Boltas įgyvendino savo svajonę ir debiutavo profesionaliame futbole.

U.Boltas ir jo atstovaujama „Central Coast Mariners“ ekipa penktadienį beveik 10 tūkst. sirgalių akivaizdoje draugiškose rungtynėse iškovojo pergalę rezultatu 6-1.

Šias rungtynes stebėjo beveik 2,5 tūkst. daugiau sirgalių nei praėjusį sezoną buvo šios komandos vidurkis. Visgi pats 32-ejų metų U.Boltas rungtyniavo vos 20 minučių ir nepasižymėjo. Į aikštelę buvęs lengvaatletis išbėgo 71-ą minutę.

Pats futbolininkas prasitarė, kad jam prireiks maždaug keturių mėnesių, jog jis demonstruotų geriausią žaidimą.

„Šiek tiek nervinausi, tačiau kai tik pasirodžiau aikštelėje, nervai pradingo“, - sakė U.Boltas. „Norėjau dažniau prisiliesti prie kamuolio, tačiau nesu dar tam pasirengęs. Tiesiog turiu įdėti darbo ir pagreitėti.

Dieve, man reikės keturių ar penkių mėnesių, kad pamatytumėte geriausią mano versiją, tačiau būti geros sportinės formos užteks ir dviejų mėnesių. Visgi po keturių mėnesių aš žaisiu kaip tie vyrukai, man tik reikia priprasti prie komandos draugų perdavimų ir išmokti juos priimti“.

Šias rungtynes transliavo 60 šalių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.