-
-
Kolumbija
-

Paskutiniai bilietai į Čempionų lygą: „Benfica“ sutraiškė PAOK jų namuose, „Crvena Zvezda“ išsigelbėjo tik įvarčių išvykoje dėka Įvarčių video

2018.08.29 23:55

UEFA Čempionų lygos atrankoje buvo išdalinti paskutiniai bilietai į grupių etapą, juos gavo Lisabonos „Benfica“, Eindhoveno PSV bei Belgrado „Crvena Zvezda“. Pralaimėjusios komandos dalyvaus Europos lygoje.

Nors pirmosios rungtynės pasibaigė lygiosiomis 1 – 1, atsakomąjį susitikimą namuose žaidę PAOK turėjo daug vilčių dėl pergalės. Tačiau jie buvo utriuškinti ir ne tik pralaimėjo 1 – 4, bet dar ir rungtynių pabaigoje liko mažumoje.

Ironiška, tačiau graikai pirmieji išsiveržė į priekį. 13-ą minutę Aleksandaras Prijovičius sulaukė komandos draugo perdavimo ir jį išnaudojęs pasiuntė kamuolį į vartus.

Į tai portugalai atsakė dviem greitais įvarčiais. 20-ą minutę rezultatą išlygino Jardelis, o po šešių minučių vienuolikos metrų baudinį realizavo Eduardo Salvio – 2 – 1.

Vėliau PAOK tik dar labiau skendo. 39-ą minutę puikų smūgį įvarčiu pavertė Pizzi, o 50-ą minutę dar vieną baudinį realizavo E.Salvio.

76-ą minutę graikai dar ir liko be vieno žaidėjo, kadangi antra geltona kortelė buvo parodyta Leo Matošui, kuris iškart buvo išvytas iš aikštės.

Tuo tarpu PSV futbolininkai, kurie pirmąsias rungtynes Baltarusijoje laimėjo 3 – 2, ir vėl įveikė Borisovo BATE, kuriuos šį kartą nugalėjo solidžiu rezultatu 3 – 0.

Olandai dar pirmajame kėlinyje susikrovė dviejų įvarčių persvarą ir praktiškai garantavo kelialapį į grupių etapą. 14-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Stevenas Bergwijnas, o 36-ą minutę persvarą padvigubino rezultatyviai ataką užbaigęs Luukas de Jongas – 2 – 0.

Antrajame kėlinyje PSV pridėjo dar vieną įvartį, kuris įtvirtino jų pergalę. 63-ią minutę puikų solinį reidą atlikęs Hirvingas Lozano tiksliu smūgiu įveikė vartininko gybybą – 3 – 0.

Išvykoje žaidusi „Crvena Zvezda“ tik dviejų pelnytų įvarčių dėka prasibrovė į pagrindinį turnyro etapą. Atsakomasis mačas pasibaigė lygiosiomis su „Salzburg“ 2 – 2. Pirmosios rungtynės taip ir nebuvo pažymėtos įvarčiais.

Iš pradžių rungtynės geriau klostėsi aikštės šeimininkams, kurie pelnė du įvarčius be atsako. Paskutinę pirmo kėlinio minutę kamuolį į vartus pasiuntė Munasas Dabburas, o 48-ą minutę jis dar ir realizavo vienuolikos metrų baudinį – 2 – 0.

Tačiau antrajame kėlinyje Belgrado ekipa atrado savąjį lyderį. 65-ą minutę Mohamedas Fardou sušvelnino, o jau kitos atakos metu dar ir išlygino rezultatą. Tai jo komandai garantavo kelialapį į Čempionų lygą.

Šeš 06-01 Borussia Dortmund 0 - 2 Real Madrid
Tre 05-08 Real Madrid 2 - 1 Bayern Munich

Ant 07-09 Panevezys 18 : 30 HJK
Ant 07-09 Hamrun Spartans 19 : 45 Lincoln Red Imps
Ant 07-09 UE Santa Coloma 21 : 00 Ballkani
Ant 07-09 The New Saints 21 : 00 Decic
Ant 07-09 Víkingur Reykjavík 21 : 45 Shamrock Rovers
Ant 07-09 Virtus 22 : 00 FCSB