Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas | LSK ir „Žaliojo lanko“ nuotr.

Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas | LSK ir „Žaliojo lanko“ nuotr.

 Lenkijoje šią savaitę vyksta Europos šaudymo iš lanko čempionatas, kuriame anksti savo pasirodymus užbaigė Lietuvos sportininkai.

Vyrų olimpinių lankų varžybų kvalifikacijoje Adamas Kovalevskij buvo 83-ias (614 tšk.), Modestas Šliauteris – 89-as (610), o Adrianas Kovalevskij – 90-as (608). Atkrintamosiose varžybose rimčiau savo varžovui priešinosi tik M.Šliauteris, kuris 4:6 nusileido slovėnui Žigai Ravnikarui, kiti lietuviai patyrė pralaimėjimus didesniais skirtumais. Komandinėje įskaitoje Lietuvos vyrai surinko 1832 tšk., užėmė 27-ą vietą ir nepateko į atkrintamąsias varžybas.

Moterų olimpinių lankų varžybų kvalifikacijoje Kristina Abramaitytė užėmė 73-ią vietą (570), Paulina Ramanauskaitė – 79-ą (535), o Inga Timinskienė – 80-ą (512). Atkrintamosiose varžybose I.Timinskienė pralaimėjo „sausu“ rezultatu, P.Ramanauskaitė 1:7 neprilygo ispanei Nereai Lopez, o K.Abramaitytė 2:6 nusileido olandei Esther Deden. Komandinėje rungtyje lietuvės pateko į atkrintamąsias varžybas ir 2:6 pralaimėjo Ukrainai.

Mišrių komandų įskaitoje K.Abramaitytė su Adrianu Kovalevskij pelnė 1184 tšk. ir buvo priešpaskutiniai – 32-i. Į atkrintamąsias varžybas jie nepateko.

Europos čempionate kovojama ir dėl kelialapių į 2019 m. Europos žaidynes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.