Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas | LSK ir „Žaliojo lanko“ nuotr.

Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas | LSK ir „Žaliojo lanko“ nuotr.

 Lenkijoje šią savaitę vyksta Europos šaudymo iš lanko čempionatas, kuriame anksti savo pasirodymus užbaigė Lietuvos sportininkai.

Vyrų olimpinių lankų varžybų kvalifikacijoje Adamas Kovalevskij buvo 83-ias (614 tšk.), Modestas Šliauteris – 89-as (610), o Adrianas Kovalevskij – 90-as (608). Atkrintamosiose varžybose rimčiau savo varžovui priešinosi tik M.Šliauteris, kuris 4:6 nusileido slovėnui Žigai Ravnikarui, kiti lietuviai patyrė pralaimėjimus didesniais skirtumais. Komandinėje įskaitoje Lietuvos vyrai surinko 1832 tšk., užėmė 27-ą vietą ir nepateko į atkrintamąsias varžybas.

Moterų olimpinių lankų varžybų kvalifikacijoje Kristina Abramaitytė užėmė 73-ią vietą (570), Paulina Ramanauskaitė – 79-ą (535), o Inga Timinskienė – 80-ą (512). Atkrintamosiose varžybose I.Timinskienė pralaimėjo „sausu“ rezultatu, P.Ramanauskaitė 1:7 neprilygo ispanei Nereai Lopez, o K.Abramaitytė 2:6 nusileido olandei Esther Deden. Komandinėje rungtyje lietuvės pateko į atkrintamąsias varžybas ir 2:6 pralaimėjo Ukrainai.

Mišrių komandų įskaitoje K.Abramaitytė su Adrianu Kovalevskij pelnė 1184 tšk. ir buvo priešpaskutiniai – 32-i. Į atkrintamąsias varžybas jie nepateko.

Europos čempionate kovojama ir dėl kelialapių į 2019 m. Europos žaidynes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool