Usaino Bolto treniruotė Australijoje | Scanpix nuotr.

Usaino Bolto treniruotė Australijoje | Scanpix nuotr.

Futbolo svajonės besivaikantis buvęs bėgikas Usainas Boltas šiuo metu treniruojasi Australijoje ir turės galimybę pasirodyti „Central Coast Mariners“ draugiškose rungtynėse.

Daugkartinis olimpinis ir pasaulio čempionas neseniai atvyko į Australiją, kur pradėjo treniruočių su „Central Coast Mariners“ procesą. Manoma, kad jis prieš Australijos pirmenybių startą gali sulaukti pirmojo profesionalaus kontrakto.

32-ejų sportininkas jau pradėjo treniruotis kartu su komanda, o po pozityvios pradžios gali sulaukti šanso ir draugiškose rungtynėse, kurios įvyks šį penktadienį. Tuomet jo atstovaujama komanda susitiks su „Central Coast Select“ ekipa.

„Prieš penktadienio rungtynes ketinu pasikonsultuoti su fizinio rengimo treneriais, ką jie mano apie U.Bolto situaciją ir kaip sekasi jo kūnui priprasti prie krūvių. Tačiau manau, kad jis gali žaisti penktadienį, kad ir nedaug. Jis gali rungtyniauti įvairiose pozicijose, tad dar pažiūrėsime, kur jis tiks labiausiai“, - teigė „Central Coast Mariners“ treneris Mike’as Mulvey.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.