Mohamedas Salah | Scanpix nuotr.

Mohamedas Salah | Scanpix nuotr.

Egipto rinktinė nepasirodė gerai pasaulio čempionate Rusijoje, o kilęs konfliktas tarp šios šalies futbolo federacijos ir „Liverpool“ žvaigždės Mohamedo Salah ir toliau nesibaigia.

Dar prieš pasaulio čempionatą tarp žaidėjo ir federacijos kilo nesutarimų dėl įvaizdžio teisių, vėliau jo agentas išreiškė nepasitenkinimą dėl elgesio turnyro metu. M.Salah itin dažnai turėjo susitikinėti su Čečėnijos lyderiu Ramzanu Kadyrovo. Pasaulio čempionato metu netgi pasklido gandai, kad M.Salah dėl to gali trauktis iš Egipto rinktinės.

Sekmadienį M.Salah pasitelkė socialinius tinklus, kad atskleistų kai kurias tvyrančias problemas, o Egipto futbolo federacija į tai atsakė pagrasindama jo agentui teisiniais veiksmais, jeigu šis ir toliau kels konfliktines situacijas su vienu geriausių Egipto futbolininkų.

Antradienį M.Salah atskleidė nereikalaujantis jokio specialaus elgesio su juo ar privilegijų, tačiau jis nori apsaugoti visą Egipto rinktinės sudėtį nuo tokių situacijų.

„Niekuomet neprašiau iš federacijos kažkokio specialaus elgesio, nemanau, kad esu aukščiau kitų komandos draugų, jog galėčiau tai daryti. Todėl kai kalbu apie problemas, kurių turėjome Rusijoje, noriu kalbėti ir apie savo komandos draugus, tačiau negaliu to daryti. Yra daug svarbesnių ir vyresnių žaidėjų nei aš.

Nekalbu tam, kad kelčiau problemas. Viskas, ko noriu, tai papasakoti savo istorijos pusę, kaip kad tai padarė federacija. Man nepatinka, kaip jie sugalvojo pateikti visą šią problemą.

Jeigu ko nors prašau, visuomet tai darau dėl komandos labo. Paskutinį kartą kai buvau su rinktine, miegojau iki šešių ryto ir negalėjau nueiti pavalgyti į restoraną dėl visų žmonių, kurie trukdė tai padaryti. Mums reikia sargybinių keliaujant, prašėme to parašydami federacijai laišką, tačiau niekuomet nesulaukėme atsakymo.

Jie taip pat teigė, kad niekas nesibeldė į mano kambario duris ketvirtą ryte vien tam, kad pasidarytų asmenukių, tačiau bet kas gali paklausti viešbučio darbuotojų ar kitų žaidėjų, kad taip buvo. 

Neprašiau jokio specialaus elgesio ar privilegijų. Taip viskas būna visame pasaulyje. Dabar yra 2018-ieji, tačiau Egipto futbolo federacija vis dar naudoja pasenusius metodus.

Žinau, kad turime galimybių pasiūlyti visus šiuos dalykus, kiekvienam rinktinės žaidėjui ir man pačiam. Manau, kad yra savaime suprantame prašyti, kad poilsio metu niekas mūsų netrukdytų. Viskas, ko prašau, yra tai, jog tokius dalykus galėtume aptarti su federacija, tačiau jie nieko neatsako.

Jie mus verčia keliauti ekonominėje klasėje, o tai labai vargina žaidėjus. Visos kitos Afrikos rinktinės visuomet keliauja verslo klasėmis. 

Kviečiu visus laikraščius ir portalus perspausdinti tai, ką esu sakęs apie asmenines privilegijas. Iš karto atsiprašau visų savo komandos draugų. Žinau, kad nesu kapitonas, tačiau kažkas turi apie tai prabilti. Esu pasiruošęs prisiimti atsakomybę už šiuos žodžius“, - teigė M.Salah.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.