Thibautas Courtoisas | Scanpix nuotr.

Thibautas Courtoisas | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ šią vasarą prisiviliojo į savo gretas Londono „Chelsea“ atstovavusį vartininką Thibautą Courtoisą, tačiau šis kol kas dar nepakilo nuo atsarginių žaidėjų suolo. Komandos treneris Julenas Lopetegui paaiškino susidariusią situaciją.

Ne paslaptis, kad „Real“ jau ilgą laiką ieškojo jauno aukštos klasės vartininko, kuris galėtų ilgam sustiprinti šią poziciją. Joje Madrido ekipa taip pat turi ir Keylorą Navasą, su kuriuo ne kartą triumfavo UEFA Čempionų lygoje.

T.Courtoisui persikėlus į Ispaniją buvo manyta, kad jis atims žaidimo laiką iš K.Navaso ir šiam teks arba susitaikyti su atsarginio role, arba keliauti į kitą komandą, tačiau kol kas nenutiko nė vienas iš šių variantų.

K.Navasas ir toliau sėkmingai žaidžia, o T.Courtoisas jo pasirodymus stebi nuo atsarginių žaidėjų suolo. „Real“ treneris J.Lopetegui šią situaciją aiškina paprastai: jis ketina pasirinkti geriausią sudėtį  kiekvienoms rungtynėms.

„Tai nėra tokia situacija, kurią lengva suprasti, bet ją ganėtinai lengva paaiškinti. Dabar turiu labai gerų pasirinkimų vartininko pozicijoje ir čia jokių problemų nėra. Ketiname nuspręsti, kokia sudėtis bus geriausia kiekvienoms rungtynėms.

Šį kartą tokią privilegiją gavo K.Navasas ir jis pasirodė puikiai. Šioje pozicijoje turime didelę konkurenciją ir tai yra labai gerai komandai. Turiu tam tikrų minčių savo galvoje, bet dabar neketinu jomis dalintis“, - teigė J.Lopetegui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų