Claudio Marchisio | LaPresse/Scanpix nuotr.

Claudio Marchisio | LaPresse/Scanpix nuotr.

Anglijos „Premier“ lygos laimėtojas „Manchester United“ klubas po šio sezono ruošiasi sustiprinti savo vidurio saugų liniją. Italijos spauda pranešė, kad „raudonieji velniai“ išreiškė norą savo gretose turėti Turino „Juventus“ komandos narį Claudio Marchisio.

Tiesa, 27 metų futbolininko kontraktas su Italijos „Serie A“ pirmenybių čempionais galioja iki 2016 metų vasaros, todėl anglų klubui įsigyti italą nebus taip paprasta.

Neoficialiais duomenimis, C.Marchisio išpirkos kaina gali siekti 15 milijonų eurų ribą, bet „Man Utd“ yra pasiruošęs derėtis ir saugą prisivilioti už kur kas mažesnę sumą.

„Juventus“ komandos narys Italijoje sužibėjo praėjusį sezoną, kai per sužaistas 39 rungtynes sugebėjo pasižymėti net dešimt kartų bei atlikti keturis rezultatyvius perdavimus.

Šis sezonas futbolininkui klostosi taip pat neprastai. Italas sužaidė 32 rungtynes, įmušė septynis įvarčius ir atliko rekordinį savo karjeros rezultatyvių perdavimų skaičių – 7.

Verta paminėti, jog C.Marchisio taip pat rungtyniauja ir Italijos futbolo rinktinėje. Joje saugas žaidžia nuo 2009 metų. Jau penktus metus iš eilės nacionalinės ekipos marškinėlius vilkintis „Juventus“ narys sužaidė 31 rungtynes bei pelnė vieną įvartį.