Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

 Jose Mourinho ir „Manchester United“ klubo vykdomojo pirmininko pavaduotojo Edo Woodwardo santykiai ir toliau braška. Įvairūs šaltiniai užsienyje pranešė, kad J.Mourinho artimiausiems draugams pasakė, kada paliktų „Man United“ ekipą.

J.Mourinho tapo nusivylęs po to, kai įteikė E.Woodwardui penkių žaidėjų sąrašą likus dar mėnesiui iki vasaros perėjimų lango pabaigos, tačiau E.Woodwardas nepriviliojo nei vieno žaidėjo.

Trečią sezoną „Man United“ treniruojantis J.Mourinho išreiškė nuomonę, kad E.Woordwardo prasti vadybininko sugebėjimai neleis šiai komandai pakovoti su „Manchester City“ ekipa dėl Anglijos „Premier“ lygos titulo.

Pasak „The Mirror“, J.Mourinho artimiems draugams yra pasakęs, kad „jeigu atsirastų bet koks kitas darbas bet kokiame kitame klube, jis paliktų „Man United“.

Praėjusį sausį J.Mourinho pasirašė naują dvejų metų sutartį, tačiau panašu, kad jo santykiai su klubu darosi komplikuoti.

Primename, kad 89 mln. svarų „Man United“ kainavęs Paulas Pogba taip pat norėtų palikti komandą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.