Massimiliano Allegri | REUTERS/Scanpix nuotr.

Massimiliano Allegri | REUTERS/Scanpix nuotr.

Italijoje vis garsiau kalbama, kad pasibaigus sezonui „Milan“ prezidentas Silvio Berlusconi atleis trenerį Massimiliano Allegri ir ieškos jam pamainos.

M.Allegri, kurio sutartis su „Milan“ galioja iki kitų metų vasaros, kol kas su klubu sėkmingai kovoja dėl vietos Čempionų lygoje, tačiau „Corriere dello Sport“ mano, kad S.Berlusconi nori naujo trenerio ir jam nesvarbu kokioje vietoje finišuos „Milan“.

Savaitgalį „Milan“ 4-2 įveikė „Catania“ futbolininkus, o „Milan“ fanai tame mače buvo padarę plakatą, kuriame jie išreiškė, kad reikia labiau pasitikėti M.Allegri. Pats strategas už tai buvo dėkingas „Milan“ sirgaliams, bet tai, pasak Italijos dienraščių, neįtiko „Milan“ prezidento ir jis vis tiek nori naujo trenerio.

Kaip galimi kandidatai pakeisti M.Allegri yra įvardinami buvę „Milan“ žaidėjai: Clarence‘as Seedorfas, Pippo Inzaghi, Markas Van Bommelis ir Alessandro Costacurta. Tarp kandidatų yra ir Sankt Peterburgo „Zenit“ strategas Luciano Spalleti, tačiau jo 6 milijonų eurų metinė alga „Milan“ klubui yra per didelė.

Jei M.Allegri vasarą visgi būtų atleistas, jis be darbo neturėtų likti, kadangi jį savo trenerio kėdėje nori matyti „Roma“ klubas. Italijos sostinės ekipa strategui siūlytų 3 metų sutartį ir 2,5 milijono eurų metinę algą.

Priminsime, kad M.Allegri pirmajame savo sezone su „Milan“ laimėjo „Serie A“ lygą. Praėjusiais metais klubas liko antras, o šiame sezone kol kas „Milan“ užima trečią vietą.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų