Jonas Spudis | Organizatorių nuotr.

Jonas Spudis | Organizatorių nuotr.

 Jonas Spudis ieties metimo sektoriuje pasiekė geriausią asmeninį sezono rezultatą, bet to neužteko, kad iškovotų Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato medalį. 2014 m. auksą, o 2016 m. sidabrą iš Senojo žemyno pirmenybių atsivežęs lengvaatletis šįkart liko per žingsnį nuo pakylos – ketvirtas.

J. Spudis geriausiu, trečiuoju bandymu ietį švystelėjo 51,01 metro. Dar keturi bandymai 50 metrų ribos nepasiekė, vienas metimas buvo neįskaitytas. Europos čempionu tapęs prancūzas Tonis Falelavakis užfiksavo 54,76 metro rezultatą. Antras liko Ukrainos atstovas Romanas Novakas – 52,29 metro, o trečia vieta atiteko islandui Helgiui Sveinssonui – 51,51 metro.

„Atrodo, labai norėjau medalio. Bet gal tas didelis noras ir pakišo koją. Per daug susikausčiau, per daug dariau klaidų įsibėgėdamas, nesugebėjau susiderinti. Susirinko Europos stipriausi ir taip gavosi, kad to rezultato prizinei vietai užimti neužteko“, – pasirodymą Berlyno stadione įvertino J. Spudis.

J. Spudžio treneris Deimantas Jusys neslėpė apmaudo, kad iki bronzos pritrūko tiek nedaug.

„Gaila, nes iki trečios vietos trūko tik 50 centimetrų, tačiau yra kaip yra. Manau, pritrūko šiek tiek sėkmės. Metimai buvo gana neblogi, tačiau tų klaidelių irgi buvo. Taip pat jaudulys. Viskas susidėjo į viena ir iš viso to išėjo ketvirta vieta“, – apibendrino D. Jusys.

Europos neįgaliųjų čempionate Lietuvos rinktinė jau iškovojo vieną medalį. Pirmą varžybų dieną Egidijus Valčiukas nuskynė bronzą rutulio stūmimo sektoriuje.

Trečiadienį pasirodymus Vokietijoje pradės sprinteris Danas Sodaitis, rutulio stūmikas Andrius Skuja. Taip pat startuos rinktinės senbuviai Ramunė Adomaitienė ir Kęstutis Skučas. R. Adomaitienės laukia disko metimo ir šuolio į tolį varžybos, o K. Skučas dalyvaus 100 metrų vežimėlių lenktynėse.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.