„Lazio“ sirgaliai | Scanpix nuotr.

„Lazio“ sirgaliai | Scanpix nuotr.

Italijos futbolo federacija pradėjo tyrimą prieš Romos „Lazio“ palaikančius sirgalius, vadinamuosius ultras, kurie uždraudė savo tribūnoje pasirodyti moterims.

Prieš pirmąsias sezono rungtynes pasirodė neoficialus pranešimas, kad šių sirgalių „Curva Norda“ tribūna yra „šventa vieta“, todėl joje turi būti ne romantiškai leidžiamas laikas. Pranešime pažymima, kad pirmosiose dešimt tribūnos eilių yra draudžiama pasirodyti moteris, jos gali rinktis vietas arba aukštesnėje tribūnos dalyje, arba kitose stadiono vietose.

Po tokio pareiškimo pats „Lazio“ klubas pasmerkė tokį sirgalių pranešimą, teigdami: „Mes esame prieš bet kokios formos diskriminaciją.“

Italijos futbolo federacija patvirtino BBC, jog prieš tokius pareiškimus pradėjo oficialų tyrimą. Pirmadienį taip pat vietinei policijai pavyko išaiškinti ir šio pranešimo autorius, jiems gali grėsti kaltinimai dėl lytinės diskriminacijos.

Praėjusiame sezone „Lazio“ klubas buvo nubaustas dėl antisemitinio elgesio, kuomet klubo sirgaliai demonstravo holokausto aukos Anos Frank, apsivilkusios „Roma“ ekipos marškinėliais, portretus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų