Australijoje treniruotis pradėjęs U.Boltas vis dar svajoja žaisti „Manchester United“ Pirmosios treniruotės nuotraukų galerija (1)

2018.08.21 10:36
Usaino Bolto treniruotė Australijoje | Scanpix nuotr.

Usaino Bolto treniruotė Australijoje | Scanpix nuotr.

Futbolo svajonės besivaikantis buvęs bėgimo čempionas Usainas Boltas jau pradėjo treniruotis Australijoje, tačiau teigia ir toliau neatsisakantis siekio vieną dieną žaisti „Manchester United“ gretose.

Šeštadienį atvykęs į Sidnėjų, daugkartinis Olimpinis ir pasaulio čempionas per savo 32-ąjį gimtadienį pradėjo treniruočių procesą. Tikimasi, kad per artimiausius tris mėnesius „Central Coast Mariners“ ekipa jam pasiūlys ir profesionalų kontraktą. Ir nors U.Boltas teigia esantis visiškai įsipareigojęs šiam klubui, nes nori tapti profesionaliu futbolininku, jo svajone ir toliau išlieka noras apsivilkti „raudonųjų velnių“ aprangą. „Aš visuomet svajoju tik apie didelius siekius. Viena didžiausių mano svajonių yra žaisti „Manchester United“ gretose. Manau, kad tai gali būti didžiausia mano svajonė. Nėra didesnių dalykų už tai. Net jeigu turėčiau progą sužaisti tik penkerias ar net vienerias rungtynes, tai būtų svajonės išsipildymas, kadangi esu didžiulis šios komandos gerbėjas. Tačiau dabar yra tik mano kelio pradžia ir aš esu labai dėkingas „Central Coast Mariners“ už viską, ką jie padarė dėl manęs. Jie suteikė progą parodyti ką sugebu ir pradėti savo kelią futbole būtent čia“, - teigė U.Boltas. Sportininkas atskleidė, jog turėjo galimybę keltis į Ispaniją arba Prancūziją, tačiau pasirinko Australiją, mat čia jam suteiktos sąlygos treniruotis iki dvylikos mėnesių bandant gauti profesionalų kontraktą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Brasd
2018-08-21 22:53:37
siap as realiai manchester united vietoj sita apsvarstyciau vien del komercines naudos :) butu galima uz poros metu jy paimt jei jis tuos du metus zais bent vidutiniam lygi. Paimt sezonui ir leist suzaist arba sezono gale jei jis nieko nelems arba FA ar tai lygos taurej po keitumo o gal ir starte koki maca atsizvelgiant i priesininka, bet pirma aisku reikia susitvarkyt komanda kuri dabar yra su profesionalais....
Atsakyti