C.Ancelotti debiutas „Napoli“ gretose pažymėtas pergale prieš „Lazio“ Įvarčių video, nuotraukų galerija

2018.08.18 23:30
Italijos „Serie A“: Romos „Lazio“ - „Napoli“ (2018.08.18) | Scanpix nuotr.

Carlo Ancelotti pergalingai debiutavo už „Napoli“ vairo, o jo komanda pirmosiose Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse rezultatu 2 – 1 nugalėjo Romos „Lazio“.

Nors ir „Lazio“ pralaimėjo, bet jie pirmieji išsiveržė į priekį, kai 25-ą minutę Ciro Immobile taikliu smūgiu nuginklavo „Napoli“ vartininką.

Prieš pat kėlinio pabaigą „Napoli“ išlygino rezultatą. Antrąją pridėto laiko minutę Jose Callejono perdavimo sulaukęs Arkadiušas Milikas iš netolimo atstumo pasiuntė kamuolį į vartus.

59-ą minutę „Napoli“ išsiveržė į priekį, kai Allanas perdavė kamuolį Lorenzo Insigne, o šis liko nedengiamas ir pelnė antrąjį savo komandos įvartį.