Dovilė Dzindzaletaitė | Scanpix nuotr.

Šeštadienį Švedijoje surengtose „Goteborg Athletics Grand Prix“ lengvosios atletikos varžybose dalyvavo ir dvi Lietuvos trišuolininkės.

Dovilė Dzindzaletaitė geriausiu – penktuoju – bandymu nušoko 13,88 metro (13,77 – X – 13,82 – X – 13,88 – 13,69) ir užėmė 2-ą vietą tarp 8 dalyvių. Tuo tarpu Diana Zagainova su 12,86 m (X – 12,86 – 12,67 – 12,80 – 12,76 – X) liko 7-a.

Varžybas laimėjo jamaikietė Kimberly Williams (14,15). Trečia buvo ukrainietė Hanna Krasucka (13,73).

Beje, praėjusią savaitę Europos čempionate D.Dzindzaletaitė buvo nušokusi mažiau – 13,75 m. Jai priklausantis geriausias Lietuvos sezono rezultatas siekia 13,97 m, o Lietuvos rekordas – 14,23 m.

3000 m distancijoje bėgo Monika Elenska. Tiesa, lietuvė turėjo organizatorių skirtą užduotį bėgti grupės priekyje ir palaikyti jos tempą. Tai ji darė bėgimo pradžioje ir finišo nepasiekė.