„Atletico“ ir „Real“ rungtynės | Scanpix nuotr.

„Atletico“ ir „Real“ rungtynės | Scanpix nuotr.

Naujasis Madrido „Real“ treneris Julenas Lopetegui išreiškė pasitikėjimą esamais klubo žaidėjais ir teigia, kd nauji futbolininkai šiuo metu nėra prioritetu, tad šią vasarą gali ir nebebūti naujokų.

„Real“ šią vasarą pardavė Cristiano Ronaldo, bet jo vis dar nepakeitė jokiu kitu panašaus kalibro žaidėju. Klubas įsigijo kelis futbolininkus, tarp kurių yra ir vartininkas Thibautas Courtoisas, tačiau panašu, kad galima nesitikėti daugiau naujų veidų šioje komandoje.

„Naujokai šiuo metu nėra prioritetu. Naujų žaidėjų įsigijimas nėra mūsų valioje, tačiau laimėjimas – yra. Šiuo metu fokusuojamės į esamos sudėties paruošimą, mes ja labai pasitikime. Turime daug talentingų futbolininkų, su kuriais norime dirbti.

Mums patinka tie žaidėjai, kuriuos turime ir aš jais nė kiek neabejoju. Mūsų žaidėjai turi fantastišką nusiteikimą, tad žmonės pamatys tokį „Real“, kuris turi daug talento. Svarbiausia yra tie futbolininkai, kurie jau yra komandoje, o ne gali joje būti“, - teigė J.Lopetegui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų