Motosportas | Organizatorių nuotr.

Motosportas | Organizatorių nuotr.

 „Baltic Motorcyclists Association“ organizuojamas čempionatas keliauja finišo link: didysis finalas – jau šį šeštadienį, rugpjūčio 18 dieną, kurio metu Kačerginėje paaiškės ne tik etapo, bet ir viso čempionato nugalėtojai. Nors sezono pabaiga jau čia pat, atsipūsti nėra kada: čempionato nugalėtojai taps aiškūs tik kartu su finišo vėliavos mostais.

Paskutiniame etape – estų kova dėl čempiono titulo

Kitaip, nei Lietuvos plento žiedinių lenktynių čempionate, „BMA“ čempionate taškus renka dalyviai iš visų Baltijos šalių, tad konkurencija – kur kas stipresnė. „BMA“ asociacijos įkūrėjų teigimu, asociacija jau viršijo sau iškeltus lūkesčius ir ne tik startavo su ganėtinai stipriu čempionatu, bet ir suvienijo  Lietuvos, Latvijos ir Estijos sportininkus. Virš šimto dvidešimt  narių vienijanti asociacija džiugina idėjos autorius: tikimasi, kad sportas ir motociklų vaikymas trasoje paskatins motociklų sporto entuziastus rinktis legalias ir kur kas saugesnes vietas palakstymams.

Organizatorių teigimu, retai naują trasą panosėje turintys sportininkai iš Estijos įkelia koją į Kačerginės „Nemuno žiedą“. Būtent Estiją  „BMA“ paskutiniame čempionato etape atstovaus Germo Blank su broliu Andry Blank. Andry šiuo metu čempionato metinėje įskaitoje „B1000“ klasėje užima antrąją vietą, nusileisdamas tik Mindaugui Malūkui. Nuo Mindaugo Estijos sportininkas atsilieka tik vienu tašku. Tuo tarpu, jo broliui Germo Blank priklauso antroji vieta „C1000“ įskaitoje ir iki pirmoje vietoje esančio Argo Valdek sportininkui trūksta vos 6 taškų. Todėl tik paskutiniame etape  taps aišku, ar Estijos sportininkams pavyks užkopti į pirmąją vietą ar jie  liks antroje.

Čempionai neaiškūs iki pat pabaigos

Neaiškūs ir kitų „BMA“ čempionato klasių nugalėtojai. Kaip teigia etapo organizatoriai, pirmoje „Street- street“ klasėje esantis Kornelijus Survila paskutiniame šeštadienį įvyksiančiame etape dalyvauti negalės. Tai – puiki proga Aleksejs Porazenko pakovoti dėl pirmosios vietos. Šiuo metu sportininkas nuo pirmosios vietos atsilieka 22 taškais, o pirmosios vietos nugalėtojas etape juos gaus 25.

„Street- Superbike“ įskaitos lyderis, besiruošdamas finalui, treniruotės metu sudaužė motociklą ir iki šiol nėra aišku, ar jam pavyks savo plieninį žirgą suremontuoti. Nuo jo vos 17 taškų atsiliekantis Giedrius Burnovas dar gali neprarasti vilties dėl pirmosios vietos „BMA“ čempionato „Street- Superbike“ klasėje.

„C600“ įskaitoje 1-ąją ir 2-ąją vietas skiria vos 20 taškų ir paskutinio etapo metu dar gali daug kas pasikeisti. Šiuo metu pirmoji vieta priklauso Laimonui Gumbelevičiui, o jam į nugarą kvėpuoja Artjoms Veselovs. „B600“ klasėje Paulius Lubas užima lyderio poziciją ir 6 taškais pirmauja prieš Mantą Urmoną. „Senior TT“ klasėje vienvaldžiu lyderiu išlieka Kęstutis Stankūnas.

Panašu, kad šis pirmasis „Baltic Motorcyclists Association“ čempionato sezonas baigsis tik kartu su paskutiniais finišo vėliavos mostais. Finalinės kovos  vyks rugpjūčio 18 dieną, Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje. Kaip ir visuomet, renginio saugumą padės užtikrinti įmonės „Bauen“ statybinė vata, teisėjų klubas „Startas“ ir privati greitoji medicinos pagalba „Sidabrilis“. Renginio dalyvius dovanomis aprūpins „Dynam:t Energy Drink”, „Repsoil.lt” ir „Vimota Chip tuning”.

Daugiau apie renginį ir detali programa  - organizatorių interneto svetainėje www.nrc.lt bei jų socialinėje tinklapio „Facebook“ paskyroje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141