Thibautas Courtoisas | Scanpix nuotr.

Thibautas Courtoisas | Scanpix nuotr.

Thibauto Courtoiso noras išsipildė – belgas neseniai paliko Angliją ir prisijungė prie Madrido „Real“ komandos. Visgi agentas Christophe‘as Henrotay‘us apgynė savo žaidėją dėl šio drastiško pasirinkimo ir pripažino, kad vartininkas tokį sprendimą priėmė tik dėl savo šeimos gerovės.

„Kai kurie žmonės klaidingai suprato jo persikėlimo į Ispaniją priežastis. Jei jo šeima gyventų Londone, tai nebūtų įvykę. Jis būtų pasilikęs, nes iškovoti titulus galėjo ir būdamas „Chelsea“ ekipos gretose.

Deja, bet vaikai ir jų mama gyvena Madride. Tai yra asmeninės priežastys, todėl turime jas gerbti. „Chelsea“ suprato situaciją, pasielgė žmoniškai ir padėjo įgyvendinti šį sandorį. Šie klubo veiksmai nebuvo nukreipti prieš gerbėjus. Jie tik stengėsi išgauti geriausią įmanomą variantą iš situacijos, kuri tikrai nebuvo ideali.

Kai atvykome į Madridą tam, kad T.Courtoisas pasirašytų sutartį, susitikau su jo šeima. Pasakiau jam, kad džiaugiuosi, jog atlikome ne tik puikų sandorį, bet ir tai, jog visi galės būti kartu. Mačiau jų akyse ašaras. Nuostabu padėti ne tik žaidėjui, klientui, bet ir šeimai.

Suprantu, kaip šiuo metu jaučiasi „Chelsea“ gerbėjai. Thibautas yra puikus vartininkas, kuris atidavė viską „Chelsea“ klubui, kad iškovotų titulus, todėl nėra malonu prarasti tokį žaidėją“,- teigė belgo agentas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų