„Everton“
Pasibaigė
4
:
0
Atsinaujins po sek
„Manchester United“
Vytautė Urbonaitė ir Kamilė Kralikaitė | Scanpix nuotr.

Vytautė Urbonaitė ir Kamilė Kralikaitė | Scanpix nuotr.

 Čekijoje tęsiasi pasaulio jaunių irklavimo čempionatas, kuriame dėl medalių kovos ir dvi įgulos iš Lietuvos.

Vytautė Urbonaitė ir Kamilė Kralikaitė merginų pavienių dviviečių valčių antrajame pusfinalio plaukime finišavo trečios (7:24.860 min.). Lietuvės kartu su amerikietėmis (7:17.420) ir čilietėmis (7:23.390) iš šio plaukimo pateko į A finalą, kur jau vyks medalių dalybos.

Panašiu būdu į A finalą pateko ir Dovydas bei Domantas Stankūnai. Vaikinų pavienių dviviečių valčių pirmajame pusfinalio plaukime broliai buvo treti (6:39.110). Lietuvius aplenkė tik Pietų Afrikos Respublikos (6:37.010) bei Italijos (6:38.270) įgulos, kurios taip pat plauks A finale.

Danielė Talačkaitė, Martyna Kazlauskaitė, Laurita Nemeravičiūtė ir Kamilė Žilionytė merginų porinių keturviečių valčių antrajame pusfinalio plaukime liko šeštos (7:04.890), o Titas Mašanauskas ir Virgilijus Prušinskas vaikinų porinių dviviečių valčių pirmajame pusfinalio plaukime finišavo ketvirti (6:26.860). Šios dvi lietuvių įgulos pateko į B finalus.

Ugnė Juzėnaitė ir Dovilė Rimkutė (porinė dvivietė valtis) antrajame paguodos pusfinalyje finišavo antros (7:34.270), o C finale iškovojo antrą vietą (7:10.960). Bendroje įskaitoje jos buvo 14-os.

Paulius Kirda, Martynas Vaitkevičius, Rokas Jakubauskas ir Domantas Maročka (porinė keturvietė valtis) finišavo antri antrajame paguodos pusfinalyje (6:16.010), o C finale liko penkti (6:12.830). Galutinėje įskaitoje jiems atiteko 17-a pozicija.

Dar viena Lietuvos atstovė Raminta Morkūnaitė (vienvietė valtis) liko paskutinė antrajame paguodos pusfinalyje (8:14.130), o D finale ji buvo antra (8:00.77), tad bendroje įskaitoje užėmė 20-ą vietą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Pir 04-22 Chelsea 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141