Vytautė Urbonaitė ir Kamilė Kralikaitė | Scanpix nuotr.

Vytautė Urbonaitė ir Kamilė Kralikaitė | Scanpix nuotr.

 Čekijoje tęsiasi pasaulio jaunių irklavimo čempionatas, kuriame dėl medalių kovos ir dvi įgulos iš Lietuvos.

Vytautė Urbonaitė ir Kamilė Kralikaitė merginų pavienių dviviečių valčių antrajame pusfinalio plaukime finišavo trečios (7:24.860 min.). Lietuvės kartu su amerikietėmis (7:17.420) ir čilietėmis (7:23.390) iš šio plaukimo pateko į A finalą, kur jau vyks medalių dalybos.

Panašiu būdu į A finalą pateko ir Dovydas bei Domantas Stankūnai. Vaikinų pavienių dviviečių valčių pirmajame pusfinalio plaukime broliai buvo treti (6:39.110). Lietuvius aplenkė tik Pietų Afrikos Respublikos (6:37.010) bei Italijos (6:38.270) įgulos, kurios taip pat plauks A finale.

Danielė Talačkaitė, Martyna Kazlauskaitė, Laurita Nemeravičiūtė ir Kamilė Žilionytė merginų porinių keturviečių valčių antrajame pusfinalio plaukime liko šeštos (7:04.890), o Titas Mašanauskas ir Virgilijus Prušinskas vaikinų porinių dviviečių valčių pirmajame pusfinalio plaukime finišavo ketvirti (6:26.860). Šios dvi lietuvių įgulos pateko į B finalus.

Ugnė Juzėnaitė ir Dovilė Rimkutė (porinė dvivietė valtis) antrajame paguodos pusfinalyje finišavo antros (7:34.270), o C finale iškovojo antrą vietą (7:10.960). Bendroje įskaitoje jos buvo 14-os.

Paulius Kirda, Martynas Vaitkevičius, Rokas Jakubauskas ir Domantas Maročka (porinė keturvietė valtis) finišavo antri antrajame paguodos pusfinalyje (6:16.010), o C finale liko penkti (6:12.830). Galutinėje įskaitoje jiems atiteko 17-a pozicija.

Dar viena Lietuvos atstovė Raminta Morkūnaitė (vienvietė valtis) liko paskutinė antrajame paguodos pusfinalyje (8:14.130), o D finale ji buvo antra (8:00.77), tad bendroje įskaitoje užėmė 20-ą vietą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141