Thibautas Courtoisas | Scanpix nuotr.

Thibautas Courtoisas | Scanpix nuotr.

 2013-ais metais Thibautas Courtoisas atstovavo Madrido „Real“ ekipą, kuri „Copa del Rey“ finale 2-1 palaužė dabartinį T.Courtoiso klubą Madrido „Real“.

Po šios pergalės T.Courtoisas buvo nufilmuotas traukiantis necenzūrinę dainą „Real“ komandos atžvilgiu. Praėjus šiek tiek laiko po T.Courtoiso šios vasaros persikėlimo iš Londono „Chelsea“ į „Real“ ekipą, vartininkas nusprendė atsiprašyti už incidentą, buvusį prieš penkerius metus.

Būtent „Real“ ir „Atletico“ jau ateinančią savaitę susikaus UEFA Supertaurėje.

„Tuo metu buvau labai jaunas, tuo metu tiesiog nesivaldžiau. Tuo metu atsiprašiau ir darau tai dar kartą, tai buvo jaunatviškas nerūpestingumas“, - sakė T.Courtoisas. „Madrido gerbėjai pamatys, kad šiai komandai atiduosiu viską, kad laimėtume rungtynes“.

T.Courtoisas kalbėjosi su kitu „Real“ vartininku Keyloru Navasu ir teigė, kad pasiruošęs konkuruoti dėl pirmojo vartininko pozicijos.

Vyriausiasis treneris Julenas Lopetegui turi pasirinkimo galimybę, nes K.Navasas gerai pasirodė trijose Tarptautinės Čempionų taurės rungtynėse.

„Kai atvykau į „Chelsea“, aš pakeičiau Petrą Čechą, o šiandien mes vis dar esame draugai“, - sakė T.Courtoisas. „Mes vartininkai esame kitas būrys rūbinėje. Aš žinau Keylorą, mes trumpai šnektelėjome apie tai. Žmonės sakė, kad jis yra puikus žmogus ir kaip profesionalas yra puikus vartininkas. Aš atvykau čia su maksimalia pagarba ir taip pat maksimaliu nusiteikimu varžytis“.

Visgi kas gins „Real“ vartus Supertaurės rungtynėse, kol kas lieka neaišku, o tai nuspręs treneris J.Lopetegui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų