Eva Misiūnaitė ir Modesta Morauskaitė | Alfredo Pliadžio nuotr.

Eva Misiūnaitė ir Modesta Morauskaitė | Alfredo Pliadžio nuotr.

 Berlyne (Vokietija) tęsiasi Europos lengvosios atletikos čempionatas. Penktadienį dėl vietos finale kovojo ir Lietuvos bėgikių rinktinė.

Lietuvos rinktinei atrankoje estafetės 4x400 m atrankoje atstovavo asmeninėje 400 m rungtyje bėgusios Modesta Morauskaitė ir Eva Misiūnaitė bei dvi jaunos bėgikės – 20-metė Erika Krūminaitė ir 18-metė Gabija Galvydytė. Lietuvos rinktinė antrajame atrankos bėgime užtruko 3 min. 37.73 sek. Deja, tai buvo prasčiausias laikas visoje atrankoje. Lietuvės užfiksavo 16-ą rezultatą, bet Ukrainos rinktinė buvo diskvalifikuota, tad lietuvės pakilo į 15-ą vietą.

Atrankoje geriausiai pasirodė italės, finišavusios per 3 min. 27.63 sek. Tuo tarpu vietą finale užtikrino 3 min. 32.11 sek. rezultatas.

Atrankos rezultatai | Organizatorių nuotr.

Atrankos rezultatai | Organizatorių nuotr.

Lietuvos rinktinei atrankoje nepadėjo pajėgiausia šalies 400 m bėgikė Agnė Šerkšnienė. Jos šeštadienį laukia asmeninės rungties finalas, prieš kurį ji nusprendė patausoti jėgas. Taip pat tikėtasi, kad atrankoje pasirodys 800 m bėgime į pusfinalį patekusi Eglė Balčiūnaitė. Būtent A.Šerkšnienė, E.Balčiūnaitė, M.Morauskaitė ir E.Misiūnaitė ankstesnėje sezono stadijoje bėgo kartu ir iškovojo kelialapį į Europos čempionatą.

Geriausias šių metų lietuvių rezultatas yra 3 min. 33.03 sek. Lietuvos rekordas dar nuo 1983 m. siekia 3 min. 27.54 sek.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Miglius
2018-08-10 14:01:10
Turite būti finale, kitu atveju parašykit prieglobstį Prancūzijoje...
Atsakyti