Andro Švrljuga | Fotodiena/Luko Kazakevičiaus nuotr.

Andro Švrljuga | Fotodiena/Luko Kazakevičiaus nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ užtikrintai pradėjo pasirodymą UEFA Europos lygos atrankoje ir pirmosiose trečiojo etapo rungtynėse Latvijoje rezultatu 1 – 0 nugalėjo Jūrmalos „Spartaks“ bei žingsniu priartėjo prie paskutinio atrankos etapo.

Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė atsargiai ir neskubėjo prie varžovų vartų. Ne savame stadione žaidę „Spartaks“ demonstravo ganėtinai skurdų puolimą, tačiau būtent jie pirmieji sukūrė pavojingą progą prie „Sūduvos“ vartų, kai 14-ą minutę po gero perdavimo kamuolys nedėkingai atsimušė į Kaspero Svarupso kulną ir nepateko į tuščius vartus.

38-ą minutę „Sūduva“ turėjo progą pelnyti pirmąjį įvartį, tačiau pritrūko šiek tiek sėkmės. Po puikaus Andro Švrljugos perdavimo į baudos aikštelę Rigino Cicilia laimėjo oro dvikovą ir atliko smūgį galva, tačiau kamuolys atsimušė nuo žemės ir galiausiai pakliuvo vartininkui į rankas.

41-ą minutę Marijampolės ekipa turėjo dar vieną gerą progą, kuomet R.Cicilia įžvalgiai krūtine numetė kamuolį geresnėje pozicijoje buvusiam Ovidijui Verbickui, tačiau lietuvio smūgis iš baudos aikštelės prieigų skriejo pro šalį.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje „Spartaks“ taip pat sukūrė pavojingesnę progą, tačiau tuomet Jengenijaus Kobzaro smūgiuotas kamuolys kirto vartų tinklą iš užribio pusės.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sūduva“ įgijo pranašumą. 52-ą minutę Guillerme Finkleris sulaukė gero perdavimo ir atsidūręs laisvas prieš vartus nesudėtingai nuginklavo varžovų vartininką – 1 – 0.

Aikštės šeimininkams sunkiai sekėsi atsakyti ir pirmoji išties pavojinga ataka antrajame kėlinyje buvo sukurta tik 83-ią minutę, kuomet geroje situacijoje atsidūręs Diego Aguirre‘as atliko smūgį, tačiau po jo kamuolys riedėjo vartininkui į rankas.

Galiausiai rungtynės baigėsi rezultatu 1 – 0. Atsakomasis mačas bus žaidžiamas kitą savaitę Marijampolėje.


Rungtynių eiga

90+6 Teisėjas skelbia rungtynių pabaigą, „Sūduva“ laimi pirmąsias atrankos rungtynes rezultatu 1 - 0. 

89‘ Po keitimo pasirodęs „Sūduvos“ žaidėjas D.Offenbacheris smūgiuoja virš vartų, kitoje aikštės pusėje nesėkmingai smūgiuoja ir A.Višniakovas.

88‘ „Spartaks“ siunčia kamuolį į baudos aikštelę, kur yra atliekamas smūgis galva, tačiau jis nėra labai stiprus ir I.Kardumas jį lengvai atlaiko.

84‘ Grubią pražangą prieš A.Švrljugą atlikęs D.Aguirre‘as baudžiamas geltona kortele.

83‘ Pavojinga „Spartaks“ ataka, kurios smaigalyje atsidūrė Diego Aguirre‘as, tačiau jo smūgis skriejo tiesiai į I.Kardumą.

78‘ Latviai bando užpulti „Sūduvą“, tačiau tai daro nesėkmingai. Perdavimą iš aikštės krašto priėmęs A.Smithas nesukontroliuoja kamuolio ir išleidžia jį į užribį.

74‘ „Sūduva“ organizuoja greitą ataką, tačiau perdavimo sulaukęs O.Verbickas ne tik pameta kamuolį, bet dar ir prasižengia.

71‘ A.Višniakovas baudos smūgio metu siunčia kamuolį į vartų pusę, tačiau jo perdavimas neapgalvotas ir skrieja tiesiai į vartininką.

69‘ Žaidimas trumpam sustabdomas, kol „Sūduvos“ medikai suteikia pagalbą susižeidusiam R.Vėževičiui.

64‘ Latviai atsako pavojingu išpuoliu, kuomet aštrų perdavimą iš baudos aikštelės krašto atlieka A.Smithas, tačiau jau griūdamas K.Svarupsas atlieka labai nesėkmingą smūgį ir siunčia kamuolį į užribį.

63‘ Varžovų atakas gan lengvai atlaikiusi „Sūduva“ pati užpuola „Spartaks“, tačiau galiausiai A.Švrljugos atliktas tolimas smūgis skrieja pro šalį.

57‘ Po praleisto įvarčio „Spartaks“ bando perimti žaidimo kontrolę, tačiau be kamuolio perdavinėjimo ir nesėkmingo kampinio kol kas nieko daugiau nuveikti jiems nepavyksta. Galiausiai V.Faiscan nutaria improvizuoti ir atlieka tolimą smūgį, jo metu kamuolys skrieja tiesiai I.Kardumui į rankas.

52‘ ĮVARTIS! Po komandos draugo perdavimo laisvas prieš vartus atsidūręs G.Finkleris lengvai siunčia kamuolį į vartus ir išveda „Sūduvą“ į priekį! 1 – 0.

46‘ Prasideda antrasis kėlinys.

Pirmojo kėlinio statistika | Organizatorių nuotr.

Pirmojo kėlinio statistika | Organizatorių nuotr.

45+2‘ Pirmasis kėlinys pasibaigia be įvarčių.

45‘ E.Kobzaras atlieka smūgį iš baudos aikštelės krašto, tačiau kamuolys skrieja pro šalį.

41’ R.Cicilia puikiai krūtine numeta kamuolį O.Verbickui, šis stipriai užsimoja ir atlieka smūgį iš baudos aikštelės prieigų, kamuolys skrieja šalia vartų.

38‘ Pavojinga situacija! A.Švrljuga atlieka gerą perdavimą į baudos aikštelę, R.Cicilia laimi oro dvikovą ir atlieka smūgį galva, tačiau nuo žemės atšokęs kamuolys skrieja vartininkui į rankas.

35‘ A.Smitas spurtuoja ir bėga į greitą ataką, tačiau ten stringa tarp „Sūduvos“ gynėjų ir galiausiai jo smūgis yra užtikrintai blokuojamas.

33‘ Žaidimas ir toliau yra atsargus, nė viena komanda labai neskuba prie varžovų vartų. „Sūduva“ šiek tiek priartėja ir atlieka tolimą įmetimą iš užribio į baudos aikštelę, tačiau ten ir vėl latviai ganėtinai lengvai apsigina.

27‘ „Sūduva“ ištampo „Spartaks“ gynybą, A.Švrljuga įkerta į baudos aikštelę ir iškart skersuoja kamuolį, tačiau dar prieš jam pasiekiant R.Cicilia, jį sugriebia laiku vartus palikęs vartininkas.

25‘ O.Verbickas atsiduria aikštės viduryje ir lengvai susitvarko su jį ginančiu varžovu, tačiau tuomet priima prastą sprendimą ir atlieka nevykusį smūgį į vartų pusę, vartininkas lengvai sugauna kamuolį.

22‘ Po kelių minučių, kuomet žaidimas buvo ganėtinai statiškas ir daugiausiai vyko aikštės viduryje, lietuviai priartėja prie varžovų vartų. Kamuolys siunčiamas į baudos aikštelę, ten dėl jo kovoja G.Finkleris, tačiau vartininkas sugeba apsiginti ir išmušti kamuolį toliau nuo pavojingos zonos.

17‘ „Spartaks“ žaidėjas A.Smithas smūgiuoja į vartus, tačiau jis nėra taiklus.

14‘ Pirmasis gaisras prie „Sūduvos“ vartų ir lietuviams labai pasiseka. Po gero perdavimo, kurio I.Kardumas nesugauna, kamuolys atsimuša į K.Svarupso koją ir vienas prieš vartus likęs puolėjas dėl to negali nukreipti kamuolio į vartus. Į tai sureagavęs vartininkas iškart pagriebia kamuolį ir nutraukia pavojingą ataką.

14‘ J.Čadenovičius žaidžia pavojingai ir iš nugaros griauna varžovą aikštės viduryje, teisėjas nedvejodamas rodo geltoną kortelę.

10‘ „Sūduva“ surengia greitą išpuolį, kurio metu R.CIcilia bando atlikti aštrų perdavimą į baudos aikštelę, tačiau ten R.Vėževičiui šiek tiek pritrūksta, kad pasiektų kamuolį ir nukreiptų jį į vartų pusę, ataka nutrūksta.

8‘ „Sūduva“ iš užribio toli įmeta kamuolį į baudos aikštelę, tačiau latviai ginasi patikimai ir neleidžia lietuviams priimti perdavimo.

5‘ Rungtynės prasideda lėtu ir atsargiu žaidimu. Prabėgus kelioms minutėms „Spartaks“ bando baudos smūgio metu kelti kamuolį į baudos aikštelę, bet tai daro nesėkmingai. Kitoje aikštės pusėje R.Cicilia atsako tolimu smūgiu į vartų plotą, kuris varžovų vartininkui didelių problemų nesukelia.

1‘ Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!


Komandų sudėtys

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.


Kelias europinių turnyrų atrankose

Kaip ir Marijampolės ekipa, latviai savo kelią pradėjo Čempionų lygos atrankoje, tačiau joje krito prieš Belgrado „Crvena Zvezdą“. Namuose atsilaikę ir sužaidę lygiosiomis 0 – 0, „Spartaks“ išvykoje galiausiai palūžo ir praleidę du įvarčius pasitraukė iš šio turnyro atrankos bei perėjo į Europos lygos atrankinį turnyrą.

Čia jiems teko „La Fiorita“ ekipa iš San Marino ir ji visiškai nesukėlė jokių problemų. Pirmosiose rungtynėse latviai varžovus įveikė net 6 – 0, antrosiose – 3 – 0 ir lengvai pateko į trečiąjį etapą.

„Sūduva“ Čempionų lygos atrankoje įveikė vienu etapu daugiau nei „Spartaks“, tačiau krito nuo tų pačių „Crvena Zvezda“, kuriems pralaimėjo bendru rezultatu 0 – 5. Prieš tai Marijampolės ekipos futbolininkai pateikė sensaciją ir bendru rezultatu 3 – 2 nugalėjo Nikosijos „APOEL“.


Komentarai

Vladimiras Čeburinas:

„Susitiks dvi komandos, kurios Čempionų lygoje turėjo pripažinti Belgrado „Crvena zvezda“ pranašumą. Manau, bus įdomios, kovingos rungtynės, abi komandos bus rimtai nusiteikę, nes abi norės išlikti Europos lygos turnyre kuo ilgiau. Analizavome „Spartaks“ žaidimą, komanda rungtyniauja pasitikėdama savimi, yra drausminga. „Spartaks“ pasižymi gerai suderintais komandiniais veiksmai, bet yra ir individualiai stiprių žaidėjų.

Nevertinu koeficientų, nežiūriu į juos ir nekreipiu jokio dėmesio. Tai yra kažkieno kito visai kitas darbas. Mes žaisime išvykoje, „Spartaks“ žais savo teritorijoje, savų žiūrovų akivaizdoje, tad ką nors vadinti šiandien favoritu, manau, nėra prasminga.“


Komandų forma

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


sss
2018-08-09 20:56:21
nu kas jei ne SUDUVOS vyrai !!!
Atsakyti
krapstukas
2018-08-09 19:15:00
http://www.sportingvideo3.com/20180809/vv5b6bc02e897ae6.02344981-2009033.html
Atsakyti
sasha
2018-08-09 18:58:54
kur paziuret kas gal zinot linka?
Atsakyti
krapstukas
2018-08-09 18:11:14
per kur žiūrėti?
Atsakyti
grybai jus
2018-08-09 16:51:49
transliacija 19 val prasides
Atsakyti
geda
2018-08-09 18:23:25
krepsinis.net sportas.lt susirinke idiotai kurie deja ant savo darbo

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

03-23 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Juventus“
03-23 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
03-23 „Skycop“ 18:15 „Rytas“
03-24 „Šiauliai“ 17:20 „Žalgiris“

Eurolyga 2018/2019

03-28 Atėnų Panathinaikos 21:00 Madrido „Real“
03-28 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
03-28 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Stambulo „Fenerbahce“
03-28 „Barcelona“ 22:00 Podgoricos „Budučnost“
03-29 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Maskvos CSKA
03-29 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Miuncheno „Bayern“
03-29 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Stambulo „Anadolu Efes“
03-29 Pirėjo „Olympiakos“ 21:30 Kauno „Žalgiris“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 03-30 Fulham 14 : 30 Manchester City
Šeš 03-30 Leicester City 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 03-30 Manchester United 17 : 00 Watford
Šeš 03-30 Crystal Palace 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 03-30 Burnley 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 03-30 Brighton & Hov… 17 : 00 Southampton
Šeš 03-30 West Ham United 19 : 30 Everton
Sek 03-31 Cardiff City 15 : 05 Chelsea
Sek 03-31 Liverpool 17 : 30 Tottenham Hotspur
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

03-24 „Energija“ 15:30 „Hockey Punks“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141