Agnė Šerkšnienė | Organizatorių nuotr.

Agnė Šerkšnienė | Organizatorių nuotr.

 Berlyne (Vokietija) įsibėgėjo Europos lengvosios atletikos čempionatas. Ketvirtadienį vakare į finalus mėgino patekti du lietuviai.

Viena didžiausių Lietuvos vilčių Agnė Šerkšnienė pateko į 400 m bėgimo finalą. Trečią vietą Europos reitinge užimanti lietuvė antrajame pusfinalio bėgime pirmavo ilgą laiką ir tik paskutiniuose metruose praleido į priekį lenkę Igą Baumgart-Witan. Lenkė distanciją nubėgo per 51.35 sek., o lietuvė finišavo per 51.41 sek. Šios dvi sportininkės iš antrojo bėgimo ir iškovojo tiesioginius kelialapius į finalą.

A.Šerkšnienės bėgimas:

Moterų 400 m bėgimo finalas prasidės šeštadienį 21.12 val.

Visos finalo dalyvės:

Finalo dalyvės | Organizatorių nuotr.

Finalo dalyvės | Organizatorių nuotr.

A.Šerkšnienė 400 m bėgime yra viena iš pagrindinių favoričių kovoti dėl medalio. Europos reitinge lietuvės rezultatas yra trečias (50.99), bet sezono lyderė šveicarė Lea Sprunger (50.52) nusprendė dalyvauti 400 m barjeriniame bėgime, tad iš likusių dalyvių greičiau už A.Šerkšnienę šiemet bėgo vienintelė olandė Lisanne de Witte (50.96).

Adrijus Glebauskas vyrų šuolių į aukštį atranką pradėjo pirmaisais bandymais įveikdamas 2,11 m ir 2,16 m aukščius. Deja, 2,21 m aukštis lietuviui „nepakluso“ trimis mėginimais. Šį aukštį įveikė 19 sportininkų, todėl tapo aišku, kad lietuvis į finalą nepateks. A.Glebauskas pasidalino 20-23 pozicijas tarp 28 dalyvių.

A.Glebauskas šiemet šuolių į aukštį sektoriuje pasiekė karjeros rekordą, kai peršoko per į 2,26 m aukštį iškeltą kartelę. Kvalifikacinis normatyvas buvo vos 1 cm aukštesnis – 2,27 m.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga