Sergejus Milinkovičius-Savičius ir Paulis Pogba | Scanpix nuotr.

Sergejus Milinkovičius-Savičius ir Paulis Pogba | Scanpix nuotr.

Sergejus Milinkovičius-Savičius buvo patraukęs Turino „Juventus“, „AC Milan“, Madrido „Real“ ir „Manchester United“ komandų dėmesį. Visgi „Lazio“ prezidentas Claudio Lotito atskleidė, kad klubas nesulaukė jokių pasiūlymų dėl šio žaidėjo nuo 2017 metų.

„Sergejus yra geriausias jaunasis žaidėjas pasaulyje, kuris turi labai daug potencialo. Iki šiol nesulaukiau jokių dėl jo oficialių pasiūlymų. Žinoma, nesistengiu jo parduoti, bet jei manęs paklaustumėte, kokia yra jo vertė, tai praėjusių metų rugpjūčio mėnesį atsisakiau jį parduoti už 110 milijonų eurų sumą“,- kalbėjo C.Lotito.

S.Milinkovičius-Savičius praėjusiame sezone vilkėdamas „Lazio“ marškinėlius „Serie A“ lygoje sužaidė 35 rungtynes ir pelnė 12 įvarčių.

„Už kokią sumą pardavė Paulį Pogbą Mančesterio klubui? 105 milijonus eurų? S.Milinkovičius-Savičius yra vertas daugiau. Jis yra žymiai stipresnis“,- pareiškė Italijos ekipos prezidentas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.