Madrido „Real“ pristatė naująjį trenerį Juleną Lopetegui | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ pristatė naująjį trenerį Juleną Lopetegui | Scanpix nuotr.

Naujasis Madrido „Real“ treneris Julenas Lopetegui dar kartą prabilo apie savo futbolininkų ateitį, teigdamas, kad Matteo Kovačičius gali atsidurti kitoje komandoje, tačiau likusios ekipos žvaigždės turėtų pasilikti.

Tiesa, vos prieš dieną šis strategas buvo tvirtai įsitikinęs, kad M.Kovačičius ir toliau bus laimingas bei rungtyniaus „Real“ ekipoje, tačiau beveik iškart pasirodė pranešimai užsienio spaudoje, jog kroatas yra netoli nuomos sutarties su Londono „Chelsea“.

Tam tikra nežinomybė gaubia ir Luka Modrčiaus ateitį. Italijos spauda trimituoja, kad Kroatijos rinktinės lyderis ir geriausias 2018-ųjų pasaulio čempionato žaidėjas nori naujų iššūkių ir yra pasirengęs priimti Milano „Inter“ pasiūlymą. Tuo tarpu tiek „Real“ prezidentas Florentino Perezas, tiek J.Lopetegui yra įsitikinę, kad jis liks komandoje, o ją palikti galėtų tik tokiu atveju, jeigu kas nors ryžtųsi sumokėti jo kontrakte nurodytą 750 mln. eurų išpirkos sumą.

„Nėra nieko, kas būtų garantuota šimtu procentų. Matteo išreiškė norą palikti komandą, aš jam pasakiau, kad jis yra svarbus šiai komandai. Jeigu jis iš tiesų norės palikti klubą, tuomet ieškosime išeičių. 

Kalbant apie L.Modričių, klubo prezidentas aiškiai išsireiškė apie jo situaciją, tad neturiu ką daugiau pridėti. Aišku, jeigu Matteo paliks komandą, tuomet turėsime ieškoti jo lygio futbolininko. Mums reikia turėti subalansuotą komandą, o jis yra išties svarbus žaidėjas“, - teigė J.Lopetegui.

Strategas prabilo ir apie galimus papildymus. „Real“ visą vasarą yra siejami su Londono „Chelsea“ vartininku Thibautu Courtoisu. Vienu metu buvo skelbta, jog su juo jau buvo pasiektas susitarimas, tačiau galiausiai derybos įstrigo, mat „Cheslea“ pirmiau norėjo surasti belgui pamainą. Dabar futbolininkas išvis atsisako treniruotis su anglais ir taip siekia sugrįžti į Madridą, kur gyvena jo šeima.

Visgi, J.Lopetegui nenorėjo veltis į spekuliacijas apie galimus žaidėjų atvykimus, ypač vartininko pozicijoje ir dar kartą išreiškė savo pasitikėjimą dabartiniu vartų sargu Keyloru Navasu.

„Jau esu anksčiau sakęs, kad neketinu kalbėti apie futbolininkus, kurie nepriklauso „Real“. Vieninteliai vartininkai, apie kuriuos šiuo metu galiu kalbėti, yra K.Navasas, Kiko Casilla, Andrejus Luninas ir Luca Zidane’as. Jeigu mes būsime tokioje situacijoje, kad įsigysime dar vieną žaidėją, tuomet apie tai ir kalbėsiu. 

K.Navasas yra fenomenalus futbolininkas. Jis turėjo puikų pasirengimą sezonui, jis yra neįtikėtinas vartininkas ir mes labai džiaugiamės jį turėdami“, - teigė J.Lopetegui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų