Diego Maradona ir Rocio Oliva | Scanpix nuotr.

Diego Maradona ir Rocio Oliva | Scanpix nuotr.

Skandalingasis Diego Maradona labai nustebo sužinojęs, kad jis nėra įtrauktas į trenerių sąrašą, kurie gali pakeisti Jorge’ą Sampaoli Argentinos rinktinėje.

Prastai pasaulio čempionate Rusijoje pasirodžiusi Argentinos rinktinė nieko nelaukdama ėmėsi permainų ir beveik iškart po turnyro atsisveikino su J.Sampaoli.

Neseniai buvo paskelbta, kad laikinuoju rinktinės treneriu taps Lionelis Scaloni, o jam padės asistentu dirbsiantis Pablo Aimaras. Jie rinktinę treniruos bent jau iki šių metų pabaigos.

Vienu metu su darbu Argentinos rinktinėje buvo siejamas ir „Manchester City“ treneris Pepas Guardiola, tačiau jo kandidatūros atsisakyta beveik iškart nutarus, kad tai būtų per brangu.

Šiuo metu su darbu Argentinos rinktinėje yra siejami keli strategai, tačiau tarp jų nėra legendinio buvusio futbolininko D.Maradonos, o dėl to jis jau spėjo išlieti apmaudą socialiniuose tinkluose.

„Su visa derama pagarba Argentinos rinktinei, noriu pasakyti, kad mane erzina tai, jog šios šalies žurnalistai nutarė neįtraukti manęs į galimų trenerių sąrašą. Klausiausi, pavyzdžiui, Chavo Fuckso, ir jis net neįtraukė manęs į galimų kandidatų sąrašą. Prisimenu jo karjeros pradžią, tuo metu dar pats žaidžiau futbolą. Atrodo, jog jis vis dar manęs nepažinotų.

Taip pat esu nusiminęs ir dėl to, kad Argentinos laikraščiai mane pražiūri. Jie kalbasi su kitais treneriais, bet ne su manimi. Bet tokią jau sporto žurnalistiką turime Argentinoje. Galų gale, turiu trejų metų sutartį ir „Dynamo“ gali manimi pasitikėti. Visgi, atiduočiau savo gyvybę už Argentinos rinktinę“, - savo „Instagram“ paskyroje rašė buvęs futbolininkas.

Acá, en casa, recuperándome de dos operaciones que tuve con mi dentista, el Dr. Braverman, para poder empezar a ver jugadores para mi equipo, el Dinamo Brest. La verdad es que el mercado se disparó y yo no puedo jugar con la plata de los dirigentes, y mucho menos con este dolor en la boca. Así que quiero recuperarme y ponerme 10 puntos. Por esto es que no estoy yendo a los programas de TV, que me invitan, y estoy hablando por las redes sociales. Con respecto a la selección argentina, quiero decir que me jode que algunos periodistas no me incluyan entre los posibles técnicos. Mientras me operaban, escuchaba al Chavo Fucks, por ejemplo, y ni siquiera me nombró entre los posibles candidatos. Yo me acuerdo de sus comienzos, cuando yo todavía jugaba, y pareciera que ahora él ya no me conociera. Y lamento que tampoco me tengan en cuenta algunos diarios argentinos, que sí hablan de otros ex técnicos de la selección, pero no de mí. Pero bueno, éste es el periodismo deportivo que tenemos los argentinos. De todas maneras yo tengo un contrato de 3 años, y el Dínamo tiene mi palabra. Aunque yo por la selección doy la vida.

A post shared by Diego Maradona Oficial (@maradona) on

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

vyga
2018-08-11 15:25:11
jo jo, duotu asilas zaidejams gero kokso tai tie kaip nupuse ivarcius spardytu
Atsakyti
gh
2018-08-08 11:56:46
su tokiu treneriu i WC neiseitu
Atsakyti
H
2018-08-08 10:49:26
Juokdarys
Atsakyti