Airinė Palšytė | Organizatorių nuotr.

Airinė Palšytė | Organizatorių nuotr.

 Berlyne (Vokietija) trečiadienį tęsiasi Europos lengvosios atletikos čempionatas. Vakarinėje sesijoje vietų finale siekė dvi lietuvės.

Moterų šuolių į aukštį atranką sėkmingai įveikė Airinė Palšytė. Lietuvė nepadarė nė vienos klaidos ir pirmaisiais bandymais įveikė 1,81 m, 1,86 m ir 1,90 m aukščius. Pastarąjį aukštį įveikė tik 11 sportininkių, tad visos jos užsitikrino vietą finale. Taip pat į finalą pateko 12-14 vietas pasidalinusios sportininkės, kurios įveikė 1,86 m aukštį.

Sėkmingas A.Palšytės šuolis:

Sensacngai savo pasirodymą baigė italė Elena Vallortigara. Šiemet 2,02 m šokusi ir antra Europos reitinge esanti italė neperšoko per į 1,90 m aukštį iškeltos kartelės.

Atrankos lyderės | Organizatorių nuotr.

Atrankos lyderės | Organizatorių nuotr.

Vėlai sezoną pradėjusi A.Palšytė šiemet aukščiausiai šoko 1,91 m. A.Palšytė praėjusiame Europos čempionate 2016 m. iškovojo sidabrą, kai įveikė 1,96 m aukštį. Pernai lietuvė triumfavo Europos uždarų patalpų čempionate ir pasiekė Lietuvos rekordą (2,01 m). Iš šių metų Europos čempionato dalyvių dabartiniame sezone 2 m aukštį  įveikė trys sportininkės: rusė Marija Lasickienė (2,04), italė Elena Vallortigara (2,02) ir bulgarė Mirela Demireva (2,00).

Eglė Balčiūnaitė 800 m rungtyje bėgo pirmajame pusfinalyje. Lietuvė po 400 m dar lyderiavo, bet vėliau ėmė prarasti pozicijas, o finišo tiesiojoje nukrito į paskutinę vietą savo bėgime. Tiesa, jau po bėgimo buvo diskvalifikuota islandė Anita Hinriksdottir. E.Balčiūnaitė distanciją įveikė per 2 min. 4.60 sek., o galutinėje įskaitoje užėmė 15-ą poziciją.

Pusfinalio rezultatai | Organizatorių nuotr.

Pusfinalio rezultatai | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.