Pernille Blume | Scanpix nuotr.

Pernille Blume | Scanpix nuotr.

 Glazge (Didžioji Britanija) vykstančiame Europos plaukimo čempionate labai keistai klostėsi antrasis moterų 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi pusfinalis.

Rio de Žaneiro olimpinė čempionė perpus trumpesniame nuotolyje danė Pernille Blume startavo tarsi „raketa“. Ji pirmus 50 m nuplaukė per 23.98 sek. ir turėjo didžiulę persvarą, bet sienelę ji palietė paprastai, tarsi distancija ir siektų 50 m. Varžovės tuo metu plaukė įprastai ir prieš sienelę vertėsi vandenyje.

Dėl tokio keisto elgesio P.Blume visiškai prarado pagreitį ir po posūkio buvo priversta vytis lyderes. Jai tai nepavyko, danė distanciją įveikė per 54.71 sek. ir užėmė tik 10-ą vietą bendroje įskaitoje. P.Blume nepateko į finalą, nors šių metų Europos reitinge yra antra.

P.Blume savo keistą elgesį aiškino tuo, kad norėjo pirmus 50 m nuplaukti greičiau nei švedė Sarah Sjoestroem. Ši švedė anksčiau 50 m plaukimą laisvuoju stiliumi laimėjo per 23.74 sek. P.Blume tame finale pralaimėjo švedei 0.01 sek. ir norėjo savotiškai jai atsirevanšuoti. Tiesa, danė vis tiek tikėjosi, kad net ir toks eksperimentas jai nesutrukdys patekti į finalą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų