Henry Cejudo prieš Demetriousą Johnsoną | Scanpix nuotr.

Henry Cejudo prieš Demetriousą Johnsoną | Scanpix nuotr.

 Praėjusį šeštadienį Los Andžele (JAV) įvyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 227“. Jį vainikavo dvi kovos dėl pasaulio čempiono diržų – amerikietis T.J.Dillashaw pirmajame raunde nokautavo tautietį Cody Garbrandtą ir apgynė svorio kategorijos iki 61 kg diržą, o amerikietis Demetriousas Johnsonas po kontraversiško teisėjų sprendimo nusileido tautiečiui Henry Cejudo ir prarado svorio kategorijos iki 57 kg diržą, kurį buvo apgynęs net 11 kartų iš eilės.

Nepaisant nesėkmės, būtent D.Johnsonas šiame turnyre uždirbo daugiausiai – 430 tūkst. JAV dolerių. Nedaug nuo jo atsiliko 400 tūkst. JAV dolerių gavęs T.J.Dillashaw. C.Garbrandtas uždirbo 200 tūkst. JAV dolerių, o H.Cejudo – 150 tūkst. JAV dolerių. D.Johnsono, H.Cejudo ir T.J.Dillashaw uždarbius kiek padidino premijos už geriausius vakaro pasirodymus ir kovas. Iš titulinių kovų dalyvių premijos negavo tik C.Garbrandtas.

Daugiau nei 100 tūkst. JAV dolerių dar uždirbo Renato Moicano (102). Kiti sportininkai šešiaženklės sumos nepasiekė.

Turnyrą „Staples Center“ stebėjo 17794 žmonės. Jie iš viso išleido 2,85 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.