Andrius Šidlauskas | Scanpix nuotr.

Andrius Šidlauskas | Scanpix nuotr.

  Glazge (Didžioji Britanija) tęsiasi Europos plaukimo čempionatas, kuriame antradienio rytą startavo ir keturi Lietuvos plaukikai.

Vyrų 50 m krūtine atrankos plaukime dalyvavo du lietuviai: Giedrius Titenis distanciją įveikė per 27,78 sek. ir savo plaukime buvo penktas, tuo tarpu Andrius Šidlauskas distanciją nuplaukė per 27.85 sek. ir tame pačiame plaukime buvo septintas. Deja, tačiau lietuviams neužteko šių rezultatų, kad prasibrautų į pusfinalį. G.Titeniui iki vietos šešioliktuke pritrūko 0.04 sek., tuo tarpu A.Šidlauskui - 0.11 sek.

Bendroje įskaitoje G.Titenis užėmė 19-ą vietą, tuo tarpu A.Šidlauskas - 22-ą.

50 m krūtine distancijoje G.Titenio asmeninis rekordas yra 27,20 sek., tačiau šiame sezone jis šią distanciją greičiausiai buvo įveikęs per 27,25 sek., tuo tarpu A.Šidlauskas šiame sezone šią distanciją įveikė per 27,77 sek., o jo geriausias rezultatas yra 27,75 sek.

Atranką laimėjo geriausią karjeros rezultatą pademonstravęs britas Adamas Peaty (26.50 sek.), antras liko italas Fabio Scozzoli (27.04 sek.), o trečias - baltarusas Ilja Šymanovičius (27.09 sek.).

G.Titenis ir A.Šidlauskas šiame Europos čempionate jau dalyvavo 100 ir 200 m krūtine rungtyse, kuriose pasirodė gana skirtingai: G.Titenis 100 m distancijoje prasibrovė iki pusfinalio, tuo tarpu 200 m - neperžengė atrankos barjero, tuo tarpu A.Šidlauskas abejose rungtyse užėmė šeštąsias vietas, o 200 m distancijoje dar ir pagerino asmeninį rekordą.

200 m nugara atrankos antrame plaukime Rokas Juozelskis distanciją įveikė per 2 min. 3.84 sek., tuo tarpu Gytis Stankevičius buvo šiek tiek greitesnis ir distanciją jis nuplaukė per 2 min. 2.48 sek., tačiau abu plaukikai liko už pusfinalio borto. Bendroje įskaitoje G.Stankevičius liko 24-oje pozicijoje, tuo tarpu R.Juozelskis - 31-oje.

Pirmąsias tris vietas užėmė rusai Jevgenijus Rylovas (1:56.67), Grigorijus Tarasevičius (1:57.07) bei Klimentas Kolesnikovas (1:57.31), tačiau dėl kvotos šiai šaliai, į pusfinalį pateko tik pirmąsias dvejas vietas užėmę rusai.

Šioje rungtyje turėjęs startuoti Danas Rapšys tą daryti atsisakė ir šioje rungtyje nestartavo, nes visą dėmesį nori sutelkti į 200 m laisvu stiliumi finalą.

G.Stankevičius 50 ir 100 m nugara rungtyse neperžengė atrankos barjeroje bei užėmė atitinkamai 20 ir 33 vietas, D.Rapšys 100 m laisvu stiliumi rungtyje puikiai plaukė tiek atrankoje, tiek pusfinalyje ir ten įveikė visus varžovus, tuo tarpu R.Juozelskiui tai buvo vienintelis startas šiame Europos čempionate.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų