R.Meilutytė iškovojo Europos čempionato sidabrą, auksas – rekordą pagerinusiai J.Jefimovai A.Šidlauskas pateko į finalą, fotogalerija + VIDEO (5)

2018.08.05 20:00
Čempionato prizininkės | Scanpix nuotr.

Glazge (Didžioji Britanija) tęsiasi Europos plaukimo čempionatas. Sekmadienį Lietuvos sporto gerbėjus medaliu pradžiugino Rūta Meilutytė.

Moterų 100 m plaukimo krūtine finale lietuvė, kaip įprasta, startavo galingai ir pirmavo pusę distancijos. Po posūkio lietuvę prisivijo rusė Julija Jefimova. Sezono lyderė finišavo ypač galingai ir iškovojo Europos čempionės titulą. Rusė distanciją įveikė per 1 min. 5.53 sek. ir pagerino čempionatų rekordą. R.Meilutytė pasiekė asmeninį sezono rekordą (1:06.26). Lietuvei dar teko atlaikyti italės Ariannos Castiglioni (1:06.54) spaudimą. Pastarajai sportininkei atiteko bronza.

Finalinis plaukimas:

Finalo rezultatai:

Finalo rezultatai | Organizatorių nuotr.

R.Meilutytė šiemet gynė 100 m plaukimo krūtine Europos čempionės titulą. Tuo tarpu J.Jefimova šios rungties Europos čempionato auksą iškovojo net po 8 metų pertraukos.

Europos čempionate Glazge R.Meilutytė dar galės pakovoti dėl aukso. Jos laukia 50 m plaukimas krūtine.

Vyrų 200 m plaukimo krūtine pusfinalyje Andrius Šidlauskas finišavo per 2 min. 10.12 sek. ir net 1.40 sek. pagerino asmeninį rekordą! Per dieną lietuvis asmeninį rekordą pagerino net 2.21 sek. Bendroje pusfinalio įskaitoje A.Šidlauskas buvo 8-as ir pelnė paskutinį kelialapį į finalą! Pusfinalį laimėjo rusas Antonas Čupkovas (2:07.95), aplenkęs italą Lucą Pizzini (2:08.52) ir britą Rossą Murdochą (2:08.57).

Vyrų 200 m plaukimo krūtine finalas prasidės pirmadienį 20.08 val.

Finalo dalyviai | Organizatorių nuotr.

Vytas
2018-08-06 11:21:24
Super, kai rusę vėl diskvalifikuos, Rūta vėl pasiims šį auksą. Sveikinimai!
sportas
2018-08-06 15:28:22
švientieji tie lietuviai, pilna kitų sporto šakų kur LT pagauna, tad nereikia čia propagandos
rasa
2018-08-06 08:02:37
Rūta, gera tave matyti varžybose. Sveikinam!
gerai
2018-08-05 22:59:36
ok dabar tik dar patikrinam ar ko nevartojus ir jei rezultatai neigiami- tai sveikinimai