Thibautas Courtoisas | Organizatorių nuotr.

Thibautas Courtoisas | Organizatorių nuotr.

Vartininko Thibauto Courtoiso agentas skatina Londono „Chelsea“ pagaliau leisti belgui atlikti savo svajonių perėjimą ir prisijungti prie Madrido „Real“.

Jau daugiau nei pusmetį naujo kontrakto nepasirašantis T.Courtoisas vis labiau yra siejamas su „Real“, kurie jau ilgą laiką ieško naujo, jaunesnio nei Keyloras Navasas vartininko, kuris galėtų ilgam užimti šią poziciją.

Visgi, nors anksčiau buvo teigiama, kad belgas jau buvo pasiekęs susitarimą su Madrido ekipa, derybos įstrigo dėl „Chelsea“ nenoro parduoti futbolininką.

Dabar T.Courtoiso agentas Christophe‘as Henrotay ragina „Chelsea“ priimti sprendimą išleisti jo klientą į Ispaniją.

„Sekiau viską, kad Londono ekipa sakė viešumoje ir atrodo, kad viskas priklauso nuo T.Courtoiso, kuris jau leido klubui suprasti, kad jam geriausias pasirinkimas yra keltis į Madridą.

Jam tai yra didelis sprendimas, bet jis nori būti arčiau savo šeimos. O „Chelsea“ jau ir turi pasiūlymą, kurį belieka tik priimti“, - teigia futbolininko agentas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų