Mesutas Ozilas | Scanpix nuotr.

Mesutas Ozilas | Scanpix nuotr.

Vokietijos rinktinei sensacingai pasitraukus iš pasaulio čempionato daugelis dėl to suskubo kaltinti Mesutą Ozilą, tačiau jaunasis Lėverkuzeno „Bayer“ krašto saugas Julianas Brandtas nutarė užstoti komandos draugą rinktinėje.

Vokietijos rinktinė, kuri 2014-aisiais tapo pasaulio čempione, šiemet Rusijoje vykusiame turnyre per trejas dvikovas laimėjo tik kartą ir netikėtai liko paskutinėje ketvirtoje savo grupės vietoje.

Po tokio fiasko daug kritikos sulaukė Mesutas Ozilas, kuris tiesiog buvo paverstas atpirkimo ožiu. Jis kaltintas dėl prastos formos ir dėl prasto Vokietijos rinktinės žaidimo. Galiausiai, to neiškentęs, futbolininkas atvirai išdėstė ką mano apie jam skirtą jo teigimu neteisingą kritiką ir netgi apkaltino Vokietijos futbolo federacijos prezidentą Reinhardą Grindelį rasizmu.

Apie šią situaciją pasisako vis daugiau futbolininkų. Iš pradžių M.Ozilą užstojo Miuncheno „Bayern“ vartininkas ir rinktinės kapitonas Manuelis Neueris, dabar tai padarė ir J.Brandtas.

„Mano nuomone, ne M.Ozilas buvo pasitraukimo iš pasaulio čempionato priežastimi. Galbūt jis nebuvo geriausios formos ir padarė kelias klaidas, bet tą patį galima pasakyti apie mus visus. Neteisinga visą kaltę suversti jam vienam“, - teigė jaunasis futbolininkas.

M.Ozilas galiausiai viešame laiške nurodė nebegalintis tęsti bendradarbiavimo su rinktine ir leido suprasti, kad iš jos pasitraukia.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.