Mesutas Ozilas | Scanpix nuotr.

Mesutas Ozilas | Scanpix nuotr.

Nors Mesuto Ozilo pareiškimai po pasaulio čempionato sukėlė nemažą diskusijų bangą Vokietijoje, Miuncheno „Bayern“ vartininkas Manuelis Neueris palaiko jį ir teigia, kad Vokietijos rinktinės nariai susitaikė su jo pasirinkimu palikti nacionalinę šalies komandą.

Po pasaulio čempionato M.Ozilas nežadėjo taikstytis su atpirkimo ožio role ir viešai išsakė viską, ką galvoja. „Kai mes laimime, aš esu vokietis, tačiau kai pralaimime, staiga tampu imigrantu“, - taip nepalankiai atsiliepė M.Ozilas apie Vokietijos futbolo federacijos prezidento Reinhardo Grindelio nuomonę, kaltindamas jį rasizmo propagavimu.

Galiausiai M.Ozilas viešame laiške pareiškė nebegalintis tokiomis sąlygomis toliau atstovauti rinktinei, ir nors nepasakė, kad tikrai traukiasi iš jos, leido suprasti, kad būtent taip ir nutiks.

M.Neueris, ne taip, kaip nemaža dalis Vokietijos futbolo žmonių, nusprendė palaikyti M.Ozilą teigdamas, kad jis turi teigdamas, kad jis turi teisę pasitraukti iš rinktinės, o tokią jo reakciją sustiprino prastas komandos pasirodymas pasaulio čempionate.

„Jeigu tiek M.Ozilas, tiek Ilkay‘us Gundoganas ir visa likusi rinktinė būtų gerai pasirodžiusi pasaulio čempionate, dabar čia nestovėtume ir apie tokius dalykus nekalbėtume.

Toks sprendimas yra kiekvienam individualus. Kai žaidėjas pasako, kad jis nori pasitraukti iš rinktinės, tai yra jo sprendimas. Kiekvienas turi atrasti savų priežasčių ir jis jų atrado.

Žinome, mes susitaikėme su jo sprendimu. Praeityje taip pat buvo futbolininkų, kurie po nesėkmingų pasaulio ar Europos čempionatų nuspręsdavo pasitraukti iš rinktinės“, - teigė M.Neueris.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų