Davidas de Gea | Scanpix nuotr.

Davidas de Gea | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ vartininkui Davidui De Gea ši vasara nebuvo sėkminga. Vienu geriausių savo pozicijos žaidėjų pasaulyje laikomas ispanas pasaulio čempionate Rusijoje žaidė tragiškai, o dabar sulaukė ir rinktinės draugų kandžių replikų.

Kaip ir visa Ispanijos rinktinė, D.De Gea pasaulio čempionato metu sulaukė daug kritikos dėl savo žaidimo. Jis per ketverias rungtynes praleido šešis įvarčius ir atliko vos vieną atlaikymą. Labiausiai išsiskyrė vienas įvartis, kurio metu D.De Gea nesugraibė į jį po Cristiano Ronaldo smūgio skriejančio kamuolio ir praleido kuriozinį įvartį.

Būtent dėl šio epizodo po draugiškų „Manchester United“ ir Madrido „Real“ rungtynių JAV vartininką patrolino jo komandos draugai Ispanijos rinktinėje.

Internete greitai paplito vaizdo įrašas, kuriame Marco Asensio ir Lucasas Vazquezas užfiksuoti prie D.De Gea skanduojantys „Kariusas, Kariusas, Kariusas“.

Taip futbolininkai ispaną sulygino su „Liverpool“ vartininku Lorisu Kariusu, kuris liūdnai pagarsėjo per UEFA Čempionų lygos finalą gegužę, kuomet prieš „Real“ praleido net du itin kuriozinius įvarčius, o jo komanda galiausiai pralaimėjo rezultatu 1 – 3.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

degela
2018-08-02 12:14:02
"Būtent dėl šio epizodo po draugiškų „Manchester United“ ir Madrido „Real“ rungtynių JAV vartininką patrolino jo komandos draugai Ispanijos rinktinėje." WTF?:DD
Atsakyti
Giedrius
2018-08-02 15:15:42
Paaiškinimas: "Būtent dėl šio epizodo po draugiškų „Manchester United“ ir Madrido „Real“ rungtynių Jugtinėse Amerikos Valstijose vartininką patrolino jo komandos draugai Ispanijos rinktinėje."