Urtė Andriukaitytė ir Ieva Dumbauskaitė | FIVB nuotr.

Urtė Andriukaitytė ir Ieva Dumbauskaitė | FIVB nuotr.

 Penktadienį Maroke prasidėjusį Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) dviejų žvaigždučių turnyrą pergalingai pradėjo abi Lietuvos poros.

Moterų turnyro C  grupės pusfinalyje lietuvės Urtė Andriukaitytė ir Ieva Dumbauskaitė 2-0 (21:14, 21:17) nugalėjo marokietes Imanę Zeroual ir Mahassinę Siad.

Kovoje dėl pirmos vietos grupėje mūsiškės po permainingos kovos 2-1 (13:21, 21:19, 15:8) pranoko australes Nicolę Laird ir Brittany Kendall.

Vyrų turnyro B grupės pusfinalyje lietuviai Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis 2-0 (21:14, 21:16) įveikė australus Garethą Manną ir Christopherį Blake'ą.

Akistatoje dėl pirmosios pozicijos grupėje mūsiškiai 0-2 (18:21, 17:21) pralaimėjo šveicarams Quentinui Metraliui ir Simonui Hagenbuchui.

Atkrintamąsias varžybas Lietuvos poros pradės šeštadienį.

Tuo tarpu į Turkijoje vykstančio FIVB vienos žvaigždutės turnyro atkrintamąsias varžybas prasibrovė Artūras Vasiljevas ir Marius Malinauskas.

Mūsiškiai C grupės pusfinalyje 0-2 (15:21, 18:21) nusileido čekams Davidui Kufai ir Jakubui Galai, bet kovoje dėl trečiosios vietos ir paskutinio kelialapio į atkrintamąsias varžybas 2-1 (13:21, 21:15, 15:13) nugalėjo turkus Okaną Savasą ir Akay'ų Caliką.

Pirmajame atkrintamųjų varžybų rate Lietuvos paplūdimio tinklininkai žais su serbais Djordje Klasničiumi ir Marko Plavšičiumi.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-27 „Dzūkija“ 17:00 „Šiauliai“
04-27 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Žalgiris“
04-28 „Juventus“ 16:30 „Skycop“
04-28 „Lietkabelis“ 17:00 „Rytas“
04-28 „Neptūnas“ 18:15 „Nevėžis“

Eurolyga 2018/2019

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 04-26 Liverpool 22 : 00 Huddersfield Town
Šeš 04-27 Tottenham Hotspur 14 : 30 West Ham United
Šeš 04-27 Watford 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 04-27 Southampton 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 04-27 Crystal Palace 17 : 00 Everton
Šeš 04-27 Fulham 17 : 00 Cardiff City
Šeš 04-27 Brighton & Hov… 19 : 30 Newcastle United
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141