Dimitris Itoudis | Fotodiena nuotr.

Dimitris Itoudis | Fotodiena nuotr.

Maskvos CSKA visada yra viena iš favoričių iškovoti Eurolygos titulą. Dimitris Itoudis vadovaus Rusijos klubo vyriausiojo trenerio poste jau penktąjį sezoną iš eilės. Graikas pasikalbėjo su „Eurohoops“ ir atskleidė tikslus bei papasakojo, kaip tapo „Banvit“ klubo treneriu prieš persikėlimą dirbti į Rusiją.

„Vasaros metu bandome surinkti komandos sudėtį, kuri galėtų įgyvendinti tikslus sezono metu. Šiuo laikotarpiu yra atliekama 50-60 procentų darbo. Dirbame, kad turėtume geriausią Eurolygos komandą. Kiekvienas sezonas yra naujas iššūkis. Esu pagerbtas ir noriu pasinaudodamas proga padėkoti CSKA organizacijai ir Andrejui Vatutinui, kurie leido būti treneriu penktąjį sezoną iš eilės. Sieksime įgyvendinti fanų, rėmėjų ir savo lūkesčius“,- teigė treneris.

D.Itoudis liaupsino Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygą, tačiau pripažino, kad šiuo metu yra susikoncentravęs ties darbu su CSKA klubu.

„Šiuo metu negalvoju apie trenerio darbą NBA. Galvoju, kaip surinkti geriausią CSKA sudėtį ir esu labai laimingas čia būdamas. NBA yra puiki lyga, geriausia organizacija. Jie demonstruoja vienybę, bendras idėjas, patrauklumą. Šiuo metu noriu, kad CSKA demonstruotų geriausią žaidimą ir kartu iškovotume dar daugiau pergalių“,- pripažino D.Itoudis.

CSKA vyriausiasis treneris džiaugiasi naujais komandos pirkiniais.

„Pasirašėme sutartis su geriausiais žaidėjais, kurie padės sukurti tokią atmosferą komandos viduje, kokios norime. Geriausia sudėtis ir atmosfera yra du svarbiausi dalykai komandiniame sporte“,- atskleidė graikas.

D.Itoudis praleido net 13 metų „Panathinaikos“ komandos gretose ir tik po to nusprendė išvykti į Turkiją bei išbandyti save vyriausiojo trenerio rolėje. Dabartinis CSKA treneris negailėjo pagyrų buvusiam klubui. 

„Tuo metu vyko derybos ir su kitais klubais. Vieną dieną sulaukiau skambučio ir sužinojau, kad „Banvit“ savininkai nori su manimi susitikti. Stambule pasikalbėjome ir nutarėme sudaryti trijų metų kontraktą.

„Banvit“ klubas turi puikią organizaciją ir jų sistema veikia puikiai. Ten dirba išsilavinę treneriai, kurie pasižymi puikia darbo etika. Kai kurie vaikai jau žaidė įvairiose Turkijos komandose. Tai yra labai puiku“,- kalbėjo D.Itoudis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų