LiAngelo Ballas | Fotodiena nuotr.

Toliau LaVaro Ballo lygoje (Junior Basketball Association) siautėja jo atžalos LiAngelo ir LaMelo.

Šįkart brolių vedama Los Andželo komanda rezultatu 130:122 (21:23, 30:24, 41:45, 38:30) pranoko Čikagos ekipos krepšininkus.

Li.Ballas per 48 minutes pelnė 54 taškus (21/39 dvit., 2/10 trit., 6/9 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė 5 klaidas, perėmė 3 kamuolius, gavo 2 blokus, kartą prasižengė ir išprovokavo 6 pražangas.

Jo jaunėlis brolis La.Ballas taip pat žaidė 48 minutes, per kurias surinko 47 taškus (11/25 dvit., 2/13 trit., 9/14 baud.), sugriebė 15 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, padarė 7 klaidas, blokavo 2 metimus, perėmė 3 kamuolius, gavo bloką, 3 kartus prasižengė bei išprovokavo 14 pražangų.

Gregory Floydas prie pergalės pridėjo 14 tšk. (19 atk. kam.).

Pralaimėjusiems 34 taškus sumetė Lenellas Watsonas (8/13 baud., 13 atk. kam.), 29 – Harrisonas Riegeris (14 atk. kam.), 20 – Deonas Lyle'as (1/8 trit.).

gagas
2018-07-23 14:22:48
ten kitiem su jais komandoj , tai neįdomu, laksto pirmyn atgal be jokio tikslo ;D
egis
2018-07-23 14:16:08
Tokioj lygoj žaidžiant be gynybos betkuris NKL žaidėjas, jei prieš jį visiškai netaikyt gynybos taptų irgi superrezultatyviu ir "žvaigžde", neveltui LaVaras į savo turnyrą kvietėsi NKL klubus "Žalgirio", "Ryto" dublerius, Šakių "Vytį ir Jonavos klubą, nes tikėjosi lengvai juos įveikt, deja apsiriko, teko pavargt kol laimėjo. nes tie klubai pasirodo vis tik moka gyntis, o prieš Šakių "Vytį" ir pralaimėjo.
AP0323
2018-07-23 12:58:23
gatvei kai žaisdavau kaune, tai ir tai gynyba geresnė buvo :) :) :)
va
2018-07-23 11:59:20
cia tai lygis :D kazkaip net svetima geda matyti tokius skaicius. jokio tobulejimo tiesiog pasimetymas
artis
2018-07-23 11:44:38
Duchu lyga,net lebronas per rungtynes 50 metimu neatlieka.Dar is to li seskus gal but kazka padares,o db parodijos tik dauno tevelio lygoj ,gal zaist