Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras tvirtina, kad jam yra taikomi dvigubi standartai tuomet, kai jis rungtyniauja Paryžiaus PSG arba Brazilijos rinktinės gretose.

26-erių futbolininkas praėjusią vasarą už rekordinę 222 mln. eurų sumą persikėlė į Paryžių, kur iškart tapo šios komandos lyderiu.

Skaičiuojama, kad Neymaras yra vienas daugiausiai pražangų išprovokuojantis futbolininkas penkiose stipriausiose Europos lygose.

Pasaulio čempionato metu jis taip pat sulaukė daug gynėjų dėmesio, tačiau ir kritikos dėl perspaustos vaidybos pražangų metu.

Visgi, pats futbolininkas tame nieko blogo neįžvelgia ir tvirtina esantis dvigubų standartų auka.

„Žmonės per greitai pradėjo kritikuoti tą, prieš kurį buvo prasižengiama, o ne tą futbolininką, kuris prasižengdavo. Vykau į pasaulio čempionatą žaisti futbolą, įveikti varžovus, o ne būti spardomu. Man skirta kritika buvo perdėta, bet esu didelis berniukas, esu pratęs su tuo taikstytis.

Negaliu vienu metu būti ir teisėju, ir žaisti futbolą. Tačiau būna tokių akimirkų, kai svajoju, kai tai būtų suderinama“, - teigė Neymaras.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

che
2018-07-23 20:52:36
kai krenti po kiekvieno prisilietimo tai nesunku pirmauti surenkamu prazangu skaiciumi. paziurekit pvz i messi ar hazard. juos dar reikia sugebet nugriaut eina kaip tankai. pasaulio cempe stebejau hazarda ir budavo 2-3 prazangos vieno driblingo metu, bet jis tiesiog toliau lipo i virsu kad sukurt greita ataka. daznai jokia prazanga net neuzfiksuojama kai kamuolys perduodamas i prieki......
Atsakyti
gagas
2018-07-23 14:15:04
nu kur tau ne klounas, kiekviena diena verkia apie tai, kaip viskas neteisinga prieš jį. kai vaikas, vyrai taip neverkia.
Atsakyti
artis
2018-07-23 11:48:20
Esi paskutinis susiktas klounas
Atsakyti
Nu
2018-07-23 10:44:15
Nee, esi tiesiog auka
Atsakyti