Jorge Sampaoli | Scanpix nuotr.

Jorge Sampaoli | Scanpix nuotr.

Paaiškėjo, kad pasaulio čempionato Rusijoje metu Argentinos rinktinė susiskaldė, o Lionelis Messi ir kiti komandos draugai išreiškė nepasitikėjimą tuometiniu treneriu Jorge‘u Sampaoli, teigia „Yahoo“.

Pranešama, kad nesutarimai tarp žaidėjų ir trenerio kilo po triuškinamo Argentinos pralaimėjimo Kroatijai rezultatu 0 – 3.

„Nebesuprantame, ką kalbi, nebepasitikime tavimi. Norime turėti savo nuomonę“, - cituojamas vienas iš futbolininkų, tačiau jo pavardė neatskleidžiama.

Tuo metu J.Sampaoli buvo pareikšta, kad žaidėjai nori išreikšti savo nuomonę dėl kiekvieno sprendimo, įskaitant ir pasirenkamą sudėtį rungtynėms.

„Taigi, jūs ketina dėlioti komandos sudėtį, organizuoti treniruotes ir visa kita?“, - J.Sampaoli klausė futbolininkų.

„Klausei manęs bent dešimt kartų, kuriuos žaidėjus noriu pasirinkti, o kurių ne. Niekuomet nepasakiau nė vienos pavardės. Pasakyk man prieš visus, ar nors kartą pasakiau kokią nors pavardę?“, - piktai trenerio klausė ir komandos kapitonas Lionelis Messi.

Panašu, kad šis ginčas turėjo trumpalaikį teigiamą efektą, kadangi kitose rungtynėse Argentina nugalėjo Nigeriją, o J.Sampaoli klausė L.Messi, ar jam pasirinkti į startinę sudėtį puolėją Sergio Aguero.

Po pasaulio čempionato prabėgus kelioms dienoms J.Sampaoli buvo atleistas iš rinktinės trenerio pareigų.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.