Usainas Boltas | Scanpix nuotr.

Usainas Boltas | Scanpix nuotr.

Buvęs daugkartinis Olimpinis čempionas Usainas Boltas ir toliau vaikosi savo svajonės tapti profesionaliu futbolininku, tačiau jis gali taip ir neatsidurti Australijoje.

Šią savaitę buvo pasirodę pranešimai, kad buvęs lengvaatletis jau beveik pasiekė susitarimą su Australijoje esančiu „Central Cost Mariners“ klubu dėl peržiūros. Vienas iš reikalavimų buvo toks, jog Australijos futbolo federacija jam skirtų 900 tūkst. dolerių, jeigu klubas nuspręs pateikti jam pasiūlymą profesionaliam kontraktui.

Visgi, U.Bolto agentas Ricky Simmsas ramina kalbas apie Australiją, teigdamas, kad šis sandoris dar toli gražu nėra sutartas, o futbolininko karjeros siekiantis sportininkas dar svarsto savo galimybes.

„Kartu su U.Boltu svarstome įvairias galimybes, Australija yra viena iš jų. Kai bus priimtas sprendimas dėl jo ateities, mes tai paskelbsime viešai“, - teigė R.Simmsas.

Tuo metu naujienų agentūra AAP praneša, kad U.Boltu šiuo metu domisi keli klubai iš Vengrijos, Turkijos bei JAV. Kai kurie iš jų yra pasirengę iškart pasiūlyti kontraktą, o ne pirmiau išbandyti bėgiką treniruotėse, kaip tai siūlo „Central Cost Mariners“.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų