Emilija ir Kornelija Riliškytės | Organizatorių nuotr.

Emilija ir Kornelija Riliškytės | Organizatorių nuotr.

 2018 m. liepos 15-24 d. Rumunijoje vyksta Europos jaunių-jaunučių čempionatas, kuriame dalyvauja ir Lietuvos stalo tenisininkai.

Komandinėse varžybose apmaudžiai į pusfinalį nepateko Lietuvos merginų jaunučių rinktinė. Trečiadienį ketvirtfinalyje lietuvės po labai įtemptos kovos 2:3 pralaimėjo serbėms.

Lietuvėms ketvirtfinalis prasidėjo puikiai – Kornelija Riliškytė 11:7, 11:8, 11:7 nugalėjo Reką Bezeg, o Emilija Riliškytė 12:10, 9:11, 12:14, 11:9, 12:10 palaužė Radmilos Tominjak pasipriešinimą. Vėliau dvejetų mače seserys Riliškytės 10:12, 11:6, 8:11, 14:16 nusileido R.Bezeg ir R.Tominjak, K.Riliškytė 7:11, 12:10, 6:11, 8:11 pralaimėjo R.Tominjak, o E.Riliškytė labai apmaudžiai 12:10, 5:11, 11:13, 11:8, 11:13 neatsilaikė prieš R.Bezeg.

Kitose trijose kategorijose Lietuvos atstovai į aštuntfinalį nepateko ir žaidžia dėl žemesnių pozicijų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

10-20 „Lietuvos rytas“ 17:00 „Šiauliai“
10-20 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
10-21 „Žalgiris“ 17:00 „Dzūkija“
10-21 „Neptūnas“ 17:20 „Juventus“
10-21 „Nevėžis“ 18:50 „Skycop“

Eurolyga 2018/2019

10-17 Stambulo „Anadolu Efes“ 20:30 Kauno „Žalgiris“
10-17 Stambulo „Fenerbahce“ 20:45 Maskvos srities „Chimki“
10-17 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Pirėjo „Olympiakos“
10-17 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Madrido „Real“
10-18 Maskvos CSKA 20:00 Stambulo „Darussafaka“
10-18 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Tel Avivo „Maccabi“
10-18 Atėnų Panathinaikos 21:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
10-18 „Barcelona“ 22:00 Miuncheno „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 10-20 Chelsea 14 : 30 Manchester United
Šeš 10-20 West Ham United 17 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 10-20 Wolverhampton … 17 : 00 Watford
Šeš 10-20 Newcastle United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 10-20 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 10-20 AFC Bournemouth 17 : 00 Southampton
Šeš 10-20 Cardiff City 17 : 00 Fulham
Šeš 10-20 Huddersfield Town 19 : 30 Liverpool
Sek 10-21 Everton 18 : 00 Crystal Palace
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

10-17 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Kaunas Hockey“
10-18 „Hockey Punks“ 20:15 „Energija“
10-24 „Kaunas Hockey“ 20:30 „Geležinis vilkas“
10-25 „Energija“ 20:00 „Hockey Punks“
10-30 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141