Emilija ir Kornelija Riliškytės | Organizatorių nuotr.

Emilija ir Kornelija Riliškytės | Organizatorių nuotr.

 2018 m. liepos 15-24 d. Rumunijoje vyksta Europos jaunių-jaunučių čempionatas, kuriame dalyvauja ir Lietuvos stalo tenisininkai.

Komandinėse varžybose apmaudžiai į pusfinalį nepateko Lietuvos merginų jaunučių rinktinė. Trečiadienį ketvirtfinalyje lietuvės po labai įtemptos kovos 2:3 pralaimėjo serbėms.

Lietuvėms ketvirtfinalis prasidėjo puikiai – Kornelija Riliškytė 11:7, 11:8, 11:7 nugalėjo Reką Bezeg, o Emilija Riliškytė 12:10, 9:11, 12:14, 11:9, 12:10 palaužė Radmilos Tominjak pasipriešinimą. Vėliau dvejetų mače seserys Riliškytės 10:12, 11:6, 8:11, 14:16 nusileido R.Bezeg ir R.Tominjak, K.Riliškytė 7:11, 12:10, 6:11, 8:11 pralaimėjo R.Tominjak, o E.Riliškytė labai apmaudžiai 12:10, 5:11, 11:13, 11:8, 11:13 neatsilaikė prieš R.Bezeg.

Kitose trijose kategorijose Lietuvos atstovai į aštuntfinalį nepateko ir žaidžia dėl žemesnių pozicijų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

12-22 „Dzūkija“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
12-22 „Skycop“ 17:20 „Nevėžis“
12-23 „Žalgiris“ 17:00 „Juventus“
12-23 „Neptūnas“ 17:20 „Šiauliai“
12-23 „Lietkabelis“ 17:20 „Rytas“

Eurolyga 2018/2019

12-19 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Kauno „Žalgiris“
12-19 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Maskvos srities „Chimki“
12-19 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Miuncheno „Bayern“
12-19 Madrido „Real“ 22:00 Atėnų Panathinaikos
12-20 Maskvos CSKA 19:00 Stambulo „Anadolu Efes“
12-20 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
12-20 Podgoricos „Budučnost“ 21:00 Stambulo „Fenerbahce“
12-20 Vitorijos „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-21 Wolverhampton … 22 : 00 Liverpool
Šeš 12-22 Arsenal 14 : 30 Burnley
Šeš 12-22 West Ham United 17 : 00 Watford
Šeš 12-22 Manchester City 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 12-22 Newcastle United 17 : 00 Fulham
Šeš 12-22 Chelsea 17 : 00 Leicester City
Šeš 12-22 AFC Bournemouth 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 12-22 Huddersfield Town 17 : 00 Southampton
Šeš 12-22 Cardiff City 19 : 30 Manchester United
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

12-20 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
12-22 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“
01-23 „Hockey Punks“ 20:15 „Kaunas Hockey“
01-24 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Energija“
01-30 „Hockey Punks“ 20:15 „Energija“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141