Šarūnas Jasikevičius | Fotodiena nuotr.

Šarūnas Jasikevičius | Fotodiena nuotr.

Šarūnas Jasikevičius po nuostabaus praėjusio sezono su Kauno „Žalgirio“ komanda lieka treniruoti Lietuvos čempionus dar vieną sezoną.

Šaras šiuo metu Ispanijoje treniruoja vaikus, o kalbėdamas apie savo tarpsezonį jis neslėpė, kad interviu su Toronto „Raptors“ ekipa jam atvėrė akis.

„Aš su „Raptors“ komanda turėjau labai malonų pokalbį. Ji dėl manęs atvyko į Lietuvą. Šis pokalbis man atvėrė akis. Man tai buvo pirmasis pokalbis su NBA komanda ir likau sužavėtas.

Praėjus kelioms dienoms po Eurolygos finalinio ketverto man paskambino Ujiri ir po dešimties dienų jie susitiko su manimi, jog išgirstų mano idėjas. Po dviejų savaičių „Raptors“ nutarė pasirašyti sutartį su Nurse‘u, tačiau tai vis vien buvo nepamirštama patirtis.

Manau, kad po pokalbio su jais patobulėjau kaip žmogus ir treneris. Jie mane sužavėjo. To nesitikėjau. Nemaniau, kad tokia galimybė gali taip greitai ateiti“, - sakė treneris.

Šaras taip pat yra siejamas su „Barcelona Lassa“ komanda, tačiau jis pripažino, kad šią vasarą iš katalonų kontrakto pasiūlymo nebuvo.

„Po finalinio ketverto jie norėjo su manimi pasikalbėti, tačiau jiems pirma pasakiau pasitarti su mano agentais. Ir jie nežengė kito žingsnio. Jie man nieko nepasiūlė. Mes pasikalbėjome tik apie mano idėjas, papasakojau savo viziją, kaip atrodytų komanda. Greičiausiai jiems nepatiko mano vizija.

Šiais metais daugiau kalbėjausi su „Barcelona Lassa“ ekipa, nes jos prezidentas Nacho Rodriguezas yra geras mano draugas. Tačiau nežinau, kas čia priima sprendimus“, - atviravo Šaras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141